Kwatery prywatne Wrocław

znaleziono 22 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne we Wrocławiu, województwo dolnośląskie, powiat Wrocław

Kwatery we Wrocławiu. „Zmień klimat, zakochasz się” tak namawiają do studiowania we Wrocławiu władze miasta. Tłumaczą jednocześnie, że głównym czynnikiem odpowiedzialnym za dobry nastrój w stolicy Dolnego Śląska jest …. wszechobecna miłość. Podobno widać to doskonale na terenie dolnośląskiego ośrodka akademickiego. To prawie 300 m² miejsca wypełnionego pozytywną energią i doskonałym klimatem do nauki, pracy i zabawy.

Kwatery Wrocław – przygotowane dla studentów


Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na strony portalu społecznościowego e-turysta, gdzie w zakładce: kwatery Wrocław opisano mnóstwo interesujących, sprawdzonych miejsc. Wrocław to największy w Polsce ośrodek akademicki. Ze studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych korzysta tu około sto pięćdziesiąt tysięcy osób. Na czele stoi oczywiście Uniwersytet Wrocławski oraz Politechnika Wrocławska. Uniwersytet Medyczny posiada tradycje kształcenia sięgające aż XIX wieku. Warto wspomnieć o Uniwersytecie Przyrodniczym – największym ośrodku tego typu w Polsce. We Wrocławiu znajduje się aż jedenaście państwowych uczelni. Oprócz już wymienionych, na wspomnienie zasługują: Uniwersytet Ekonomiczny, Akademia Muzyczna, Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Wojsk Lądowych, AWF, Akademia Sztuk Teatralnych, Politechnika Wrocławska oraz Kolegium Pracowników Służb Społecznych. Strefa uczelni niepaństwowych rozbudowana jest równie silnie - aż dwadzieścia dwie uczelnie. W murach akademickich studiują rzesze studentów. Dla części z nich Wrocław to rodzinne miasto i oni nie mają kłopotu z zakwaterowaniem. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja studentów spoza miasta, szczególnie tych którzy studiują w systemie zaocznym. Chociaż miasteczka studenckie pochwalić się mogą akademikami, nie wszyscy znajdują w nich schronienie i nocleg. Ogromną popularnością wśród studentów cieszą się tanie kwatery we Wrocławiu. Sieć noclegowa obejmuje całe miasto, od ścisłego centrum aż po peryferie.

Kwatery prywatne Wrocław – na szlaku, tropem krasnali


Wrocław to miasto, które kusi atrakcjami. Pełno tu zabytków, muzeów, galerii. Stolica Dolnego Śląska to miejsce stworzone do spacerów. Można zwiedzać , oglądać, oswajać na różne sposoby. Można również poznać Wrocław przy okazji bliższej znajomości z niezwykłymi gospodarzami grodu – krasnalami. Skąd się wzięły krasnale we Wrocławiu? Trudno stwierdzić to jednoznacznie. Ważne, iż z roku na rok przybywa ich do miasta coraz więcej. Można spróbować poznać je wszystkie. Włodarze miasta proponują kilka tras spacerowych, podczas których spotkać można najciekawszych przedstawicieli tego baśniowego gatunku. Wrocław pełen jest krasnali. Kryją się w uliczkach i zaułkach. Jest ich już prawie 400. Wrocław można poznawać podczas spacerów z (a raczej) za krasnalami. Miasto przygotowało specjalne mapy, gdzie zaznaczono siedziby zacnych krasnoludów. Pora na spotkanie z Adwokatkiem, Bąbelkiem Chlapusiem, Matematykiem, Więziennikiem, Paragrafkiem, Marzycielem, Lotnikiem, Skrzatami Dworcowymi i tymi Wodnymi. Spacery pogrupowano tematycznie. Można wybrać się na spacer śladem krasnalosportowców ekstremalnych, krasnocelebrytów – w świetle fleszy i jupiterów, krasnalowych obiboków – czyli największych leni wśród najmniejszych krasnali. Wspólnie z krasnalami szukać można zwiastunów wiosny, wspólnie też można przygotowywać się do różnych świąt. Krasnale wyznaczają także szlak kulinarny i wskazują miejsca godne polecenia. Z pewnością każdy wrocławski krasnal potwierdzi, że planując pobyt w mieście, warto skorzystać z oferty: kwatery prywatne Wrocław. To miejsca bezpieczne, ze świetną lokalizacją. Wyróżniają się dobrymi warunkami noclegowymi oraz przystępną ceną. Szukając odpowiedniego miejsca warto zerknąć na strony portalu społecznościowego e-turysta. Oferty noclegowe w kwaterach prywatnych są precyzyjnie opisane, udokumentowane zdjęciami oraz opiniami. Krasnale zapraszają do Wrocławia! Może Międzynarodowy Festiwal Krasnoludków, który odbywa się w każde wakacje będzie dobrym pretekstem do odwiedzenia Wrocławia… Zapraszamy!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Wrocław, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej we Wrocławiu

Jakich cen noclegów w kwaterach prywatnych można się spodziewać we Wrocławiu?
Ceny noclegów w kwaterach prywatnych we Wrocławiu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę we Wrocławiu kształtują się na poziomie 50-55 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
We Wrocławiu można znaleźć wiele ofert kwater prywatnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie kwater prywatnych we Wrocławiu spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
We Wrocławiu 6 kwater prywatnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.