Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Hotel Habitel, Kraków, ul. Opatkowicka 1
od 50 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Hotel:Hotel Habitel
Adres:Kraków, ul. Opatkowicka 1
Ilość miejsc:38 miejsc noclegowych, 15 pokoi
Aktywny wypoczynek:Narciarstwo, Narciarstwo biegowe, Snowboard, Trekking, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Hotel Habitel
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Hotel HABITEL jest usytuowany przy ul.Opatkowickiej 1 w Krakowie. W pobliżu naszego hotelu krzyżują się najważniejsze szlaki komunikacyjne południowej Polski (autostrada A4 oraz droga Kraków - Zakopane). Lokalizacja naszego hotelu gwarantuje Państwu dogodny dojazd do centrum miasta oraz bezpośredni wyjazd w kierunku m.in. Zakopanego, Katowic, Wrocławia, Rzeszowa, a także lotniska Kraków-Balice oraz Kopalni Soli w Wieliczce i Opactwa Tyniec.

Hotel Kraków - HABITEL zapewnia Państwu komfortowy wypoczynek i tanie noclegi.

Posiadamy pokoje jednoosobowe, pokoje dwuosobowe oraz trzy i czteroosobowe.

Istnieje również możliwość dostawek. Pokoje wyposażone są w łazienki i TV. Cena noclegów obejmuje także możliwość połączenia z Internetem.

HABITEL to tani hotel w Krakowie, który zapewnia noclegi osobom przebywających zawodowo w stolicy Małopolski.

Naszym priorytetem jest umilanie i uatrakcyjnianie czasu wolnego naszych klientów. Z tego względu angażujemy się w różnorodne przedsięwzięcia, które sprawiają, że pobyt w naszym hotelu jest przez długi czas wspominany z nutką sentymentu. Mamy świadomość, iż aktywna turystyka, jest pasją wielu naszych gości, dlatego organizujemy wycieczki po Krakowie i jego historycznych okolicach.

Nasz hotel przygotował doskonałą ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak również grup zorganizowanych. Przygotowujemy niepowtarzalne imprezy team building, które sprawią, że atmosfera w każdym przedsiębiorstwie ulegnie znacznej poprawie.

Kraków to miasto kulturalne, dlatego warto wolny wieczór spędzić zaznajamiając się z twórczością niszowych artystów, lub bawiąc się na recitalach znanych nam gwiazd. Atrakcyjne koncerty oraz różnorodne imprezy w Krakowie to tylko jeden wielu powodów, dla których warto odwiedzić to piękne i historyczne miasto.

Kraków – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, siedziba władz województwa małopolskiego, drugie w kraju pod względem liczby mieszkańców i pod względem powierzchni. Krakowski Obszar Metropolitalny liczy 1 468 427 mieszkańców. Położone nad Wisłą, na obszarze Bramy Krakowskiej, Niecki Nidziańskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego. Jest jednym z najstarszych miast Polski o ponad tysiącletniej historii, posiada wartościowe obiekty architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski a do 1611 r. siedzibą polskich władców. W latach 1596–1795, czyli do III rozbioru Polski, jako stolica Rzeczypospolitej funkcje stołeczne dzielił z Warszawą, która stała się miastem rezydencjalnym króla.
Obecnie jest stolicą województwa małopolskiego, a także centralnym ośrodkiem metropolitalnym aglomeracji krakowskiej. W zapisach historycznych jest uznawany za główne miasto historycznej Małopolski. Do historycznej funkcji Krakowa odnosi się jego pełna nazwa urzędowa – Stołeczne Królewskie Miasto Kraków usankcjonowana prawnie przez Radę Ministrów jak i wcześniej przez naczelne władze państwowe II Rzeczypospolitej, które używały tej nazwy w swoich aktach prawnych.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Krakowie:

Ulica: noclegi ul. Opatkowicka

Hotel Habitel — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Parking
Room serwis
Dostęp do kuchni
Pralnia
Prasowalnia
Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Hotel Habitel — Rozrywka

Drink bar

Rozrywka w okolicy — Kraków

Basen kryty w najbliższej okolicy
Sauna w najbliższej okolicy
Solarium w najbliższej okolicy
Gabinet masażu w najbliższej okolicy
Fitness w najbliższej okolicy
Siłownia w najbliższej okolicy

Aktywny wypoczynek w okolicy — Kraków

Narciarstwo w najbliższej okolicy
Narciarstwo biegowe w najbliższej okolicy
Snowboard w najbliższej okolicy
Trekking w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 50 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, TV130 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV180 zł za pokój
Pokój 3-osobowy z łazienką, TV240 zł za pokój
Pokój 4-osobowy z łazienką, TV280 zł za pokój
Dostawka 1-osobowa z łazienką, TV50 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka