Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Domek na Kamyku, Purda, Purda 130B
od 63 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Dom do wynajęcia:Domek na Kamyku
Adres:Purda, Purda 130B
Obiekt czynny:przez cały rok
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Domek na Kamyku
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Nasz Domek na Kamyku jest to magiczny dom do wynajęcia, dostępny przez cały rok! Powierzchnia ponad 180 m2 pozwala na komfortowy odpoczynek max. 8 osób.

Domek na Kamyku jest to niezwykłe miejsce. Dziwnym trafem pozwala uspokoić się wewnętrznie, wypocząć orz zwolnić. Przebywając tutaj ma się wrażenie że czas, może nie tyle stanął w miejscu co zwolnił. Dzięki temu możesz wreszcie pomyśleć, odpocząć, spędzić efektywnie czas z dziećmi, rodziną czy najbliższymi.

Czas tu płynie sielsko, anielsko..:) Tu nic nie musisz... Robisz tylko to co chcesz. Możesz nawet nic nie robić... :)

Na piętrze znajdują się cztery przytulnie urządzone sypialnie, wielka szafa na korytarzu i luksusowa łazienka z dużym prysznicem.
Na parterze luksusowo wyposażona kuchnia otwarta jest na jadalnię i salon. Wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków jest pod ręką. Duży stół świetnie spełni rolę integracyjnego miejsca w domu. Nie będzie problemem zjedzenie w dużej grupie wspólnego obiadu czy kolacji. Salon zapewni relaks na najwyższym poziomie. Wygodna kanapa, ogromny telewizor i imponująca wideoteka nie pozwolą się nudzić. Każdy, czy to duży czy to mały, znajdzie coś dla siebie. Niczego sobie jest także kolekcja muzyczna.

Otoczenie domu stanowi przepiękna Puszcza Napiwodzko-Ramucka. W okolicy pełno jest szlaków do pieszych wędrówek i jazdy rowerowej, którymi z łatwością dotrzemy do kilku najbliższych jezior. Po drodze towarzyszyć nam będzie piękna i naturalna przyroda.

Region naszego domu do wynajęcia bogaty jest w różnego rodzaju atrakcje, jak: parki linowe, parki rozrywki aktywnej, skanseny, organizowane spływy kajakowe, szlaki do żeglowania itp. Poza tym przez okres całego roku odbywają się różne imprezy cykliczne, koncerty, festyny itp.

Z Mazurami nuda Ci nie grozi! :)

Domek na Kamyku — Udogodnienia i wyposażenie

Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Grill / miejsce na ognisko
Ogród
Sala z kominkiem

Purda — Aktywny wypoczynek w okolicy

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 63 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
8 x
Dom 8-osobowy z łazienką, TV500 zł do 900 zł za całość
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka