Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Elzam Krynica, Krynica Morska, ul. Żołnierzy 5
od 65 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Ośrodek wypoczynkowy:Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Elzam Krynica
Adres:Krynica Morska, ul. Żołnierzy 5
Ilość miejsc:215 miejsc noclegowych, 63 pokoje
Aktywny wypoczynek:Narty wodne, Nurkowanie, Skutery wodne, Surfing, Wędkarstwo, Windsurfing, Żeglarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Elzam Krynica
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Ośrodek wypoczynkowy "Elzam-Krynica" jest jednym z niewielu tak atrakcyjnie położonych obiektów wczasowych. Niemal bezpośredni dostęp do plaży, bezpieczny teren, usytuowanie wśród drzew, w parkowej atmosferze, podnoszą komfort wypoczynku. Nasz obiekt to doskonałe miejsce do wypoczynku dla dorosłych i dzieci, również osób niepełnosprawnych. Największą popularnością Krynica Morska cieszy się oczywiście latem. Trudno jednak pominąć walory klimatyczne sprzyjające leczeniu wielu schorzeń również poza sezonem letnim. Jesteśmy przekonani, że również nasza oferta cenowa, przekona Państwa do wyboru naszego Ośrodka na miejsce swojego wypoczynku.

KOLONIE LETNIE
Dysponujemy 132 miejscami kolonijnymi w pokojach 4-osobowych typu studio - 2 pokoje /2+2/, łazienka, taras, przedpokój. Kolonistom zapewniamy:
- 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),
- całodobową opiekę pielęgniarską,
- opiekę ratowników podczas kąpieli w morzu,
- 2 ogniska z pieczeniem kiełbasek,
- dyskoteki (w terminach i ilościach uzgodnionych z kadrą pedagogiczną),
- możliwość korzystania z zaplecza sportowo-rekreacyjnego Ośrodka,
- możliwość korzystania ze świetlic, sali TV, salek fakultatywnych.

ZIELONE SZKOŁY
Centrum Wypoczynkowo Szkoleniowe "Elzam-Krynica" stwarza doskonałe warunki do połączenia wypoczynku dzieci i młodzieży z edukacją zarówno przyrodniczą, ekologiczną jak i geograficzną. Mierzeja Wiślana ciągnie się od Gdańska po Bałtijsk w Federacji Rosyjskiej. Jej długość wynosi ok. 60 km. To teren zamieszkiwany już przez słowiańskich Pomorzan a jeszcze w XIII wieku istniał w pobliżu Krynicy Morskiej obronny gród książąt pomorskich. Mierzeja Wiślana wchodzi w skład obszaru "zielona płuca Polski" i jest to szczególne środowisko życia biologicznego, które cechuje duża różnorodność świata roślinnego i zwierzęcego. Wydmy białe porośnięte są przez trawy i turzyce, a szare również przez krzewy, które wprowadzono po to, aby ograniczyć przemieszczanie się piasku w głąb lądu. Niezwykłe bogactwo fauny i flory pomaga w poznaniu tego magicznego świata przyrody.

Do niewątpliwych atrakcji turystycznych należy klif w okolicy Piasków, dwa rezerwaty przyrody. Pierwszy utworzony już w 1957 roku to rezerwat kormoranów, drugi istniejący od 1962 r. w Przebrnie, to naturalne stanowiska 150-letniego buka. Kolejnym ciekawym miejscem jest "Mewia łacha" w Mikoszewie, gdzie żyją czaple siwe, bociany czarne, żurawie oraz kolonie ptaków siewkowych i blaszkodziobnych.

Uczestnikom "zielonych szkół" polecamy tez skorzystanie ze szlaku Jantarowego (szlak żółty EL-2103-Y), który na całej swej długości jest fragmentem Międzynarodowego Szlaku Dalekobieżnego Pieszego "E-9" o przebiegu: Atlantyk, Morze Północne, Morze Bałtyckie. Szlak Jantarowy na Mierzei ma swój początek w Mikoszewie i ciągnie się do Krynicy Morskiej (52 km.)

Drugim wartym zainteresowania, jest Szlak Kopernikowski, a właściwie jego fragment: Elbląg - Kadyny - Tolkmicko - Frombork - Braniewo, gdzie Krynica Morska jest świetną bazą wypadową (do Fromborka można dopłynąć statkiem).Perłą na tym szlaku jest oczywiście Frombork ze Wzgórzem Katedralnym, planetarium i licznymi śladami wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika.

TURNUSY REHABILITACYJNE
Położenie oraz walory klimatyczne Krynicy Morskiej sprzyjają leczeniu wielu schorzeń, w tym m.in. dróg oddechowych, układu krążenia i narządów ruchu.W okresie letnim jest to jeden z najcieplejszych i najbardziej słonecznych rejonów polskiego wybrzeża. Cechuje go długi okres przejściowy między latem a zimą, a odkryte termalne wody solankowe sprzyjają rozwojowi lecznictwa sanatoryjnego. Położenie naszego ośrodka, posiadane zaplecze specjalistyczne oraz niemal bezpośredni dostęp do plaży sprzyjają aktywnym formom rehabilitacji.

Jesteśmy wpisani do rejestru Ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne pod numerem OD/22/22/08 z 01.12.2008 r.
IMPREZY RODZINNE, KONFERENCJE, SZKOLENIA, POBYTY INTEGRACYJNE

Do korzystania z naszego usług zapraszamy zarówno osoby prywatne (wesela, komunie św., inne uroczystości rodzinne), organizacje pozarządowe i stowarzyszenia artystyczne (plenery plastyczne, szkolenia, konferencja) jak i firmy ( konferencje, szkolenia, zjazdy, pokazy, festyny firmowe, pikniki, bankiety, biesiady, szkoły przetrwania).Każdą imprezę przygotowujemy indywidualnie pod kątem oczekiwań klienta. Doradzimy odpowiedni scenariusz dopasowany do charakteru i liczebności grupy oraz czasu trwania imprezy.

Krynica Morska to jedno z najmniejszych i najmłodszych miast polskich. Kurort o wspaniałym, niezwykle atrakcyjnym położeniu przyciąga coraz więcej turystów, oferując im czyste, obfitujące w jod powietrze , długie piaszczyste plaże, białe wzniesienia wydmowe, bogate w ryby wody Zalewu Wiślanego, piękne, gęste lasy. Położenie z dala od zgiełku przeludnionego polskiego wybrzeża, jak również możliwość łatwego dotarcia drogą lądową i wodną potęgują atrakcyjność turystyczną Krynicy Morskiej. Tu każdy znajdzie coś dla siebie i może spędzić urlop tak jak lubi. Plaże dysponują pełnym zapleczem turystycznym, wypożyczalniami sprzętu wodnego, zjeżdżalniami, przebieralniami, obszernymi kąpieliskami. Dzięki wspaniałej pracy ratowników, kąpieliska w Krynicy Morskiej zaliczane są do najbezpieczniejszych w Polsce.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Krynicy Morskiej:

Ulica: noclegi ul. Żołnierzy

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Elzam Krynica — Udogodnienia i wyposażenie

Parking
Grill / miejsce na ognisko
Ogród
Plac zabaw dla dzieci
Sala konferencyjna

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Elzam Krynica — Rozrywka

Drink bar

Rozrywka w okolicy — Krynica Morska

Basen kryty w najbliższej okolicy
Sauna w najbliższej okolicy
Jacuzzi w najbliższej okolicy
Solarium w najbliższej okolicy
Gabinet masażu w najbliższej okolicy
Gabinet odnowy w najbliższej okolicy
Gabinet kosmetyczny w najbliższej okolicy
Fitness w najbliższej okolicy
Siłownia w najbliższej okolicy
Kort tenisowy w najbliższej okolicy
Drink bar w najbliższej okolicy
Bilard w najbliższej okolicy

Aktywny wypoczynek w okolicy — Krynica Morska

Narty wodne w najbliższej okolicy
Nurkowanie w najbliższej okolicy
Skutery wodne w najbliższej okolicy
Surfing w najbliższej okolicy
Wędkarstwo w najbliższej okolicy
Windsurfing w najbliższej okolicy
Żeglarstwo w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 65 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Studio 4-osobowe z łazienką, TVod 65 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:
Wyżywienie w cenie: śniadania i obiadokolacje (HB)