Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Camping Nr 22-Pastewnik, Przeworsk, ul. Łańcucka 2
od 21 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Camping, Pole namiotowe:Camping Nr 22-Pastewnik
Adres:Przeworsk, ul. Łańcucka 2
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Camping Nr 22-Pastewnik
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Przeworsk – miasto i gmina w województwie podkarpackim, w powiecie przeworskim, dawna siedziba magnaterii polskiej. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa przemyskiego.
Leży na terenie, którego część tworzy dno doliny fluwioglacjalnej, będącej częścią Niziny Sandomierskiej. Krawędź niecki stanowią: od południa – próg karpacki, od północy – wał moreny czołowej za Sanem i Wisłokiem. Kolejna południową część terenu powiatu, tworzy pasmo Pogórza Karpackiego przedzielone przez rzekę Mleczkę, do której prostopadle przylegają wąskie i krótkie doliny.
Sąsiaduje z gminą Zarzecze, gminą Kańczuga, gminą Sieniawa, gminą Adamówka, gminą Gać, gminą Jawornik Polski, gminą Tryńcza. Leży przy międzynarodowej trasie E40 (Drezno-Lwów), nad rzeką Mleczką. Jego herbem jest Leliwa.

Zajazd-Camping-Skansen „Pastewnik” znajduje się przy drodze E40 w miejscowości Przeworsk na Podkarpaciu. Jest to jedyny w Polsce „żywy” skansen oferujący usługi gastronomiczne i hotelarskie w oryginalnych, zabytkowych drewnianych budynkach pochodzących z Przeworska i jego okolic. Od­wiedzającym nas gościom oferujemy smaczne potrawy kuchni polskiej i regionalnej serwowane we wnętrzu staropolskiej karczmy oraz noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach. Zapach kilku­setletnich bali jodłowych, malwy i słoneczniki za oknami, miła atmosfera i gościnna obsługa stwarzają niepowtarzalny klimat sprzyjający odpoczynkowi podróżnych.

Zajazd oferuje noclegi w unikatowych zabytkowych domach w stylowych pokojach zaadap­towanych na potrzeby hotelowe. W niektórych znajdują się ceglane piece lub kominki.

Camping „Pastewnik” nr 221 jest członkiem → Polskiej Federacji Campingu i Carava­ningu. Jest rekomendowany w najlepszych polskich i europejskich przewodnikach oraz informatorach. Kilkakrotnie nagradzany i wyróżniany za swoją działalność w konkursie → Mister Camping. Na terenie campingu znajduje się pole namiotowe oraz miejsca na przyczepy i samochody campingowe. Możliwy jest także nocleg w domkach campingowych. Wydzielone jest miejsce do organi­zowania imprez przy grillu i ognisku. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na odpowiednich stronach naszej witryny.

Istotnym atutem Skansenu jest Karczma oferująca tradycyjną i wykwintną polską kuchnię, urządzona w zabytkowym budynku zajazdu z XVIII wieku. Jest ona doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć rodzinnych i biz­nesowych. Organizujemy wesela, chrzciny i komunie, przyjęcia świąteczne, zjazdy i imprezy okolicznościowe. Dalsze infor­macje podano na stronie → Przyjęcia. Świadczymy również usługi cateringowe w dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu. Na potrzeby zjazdów, szkoleń i konferencji Zajazd „Pastewnik” oferuje 2 sale konferencyjne dla 40 i 20 osób wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Od wielu lat „Pastewnik” jest bardzo ważnym miejscem dla kultury naszego regionu. Propagujemy rodzime tradycje, organizując jarmarki, wystawy, przeglądy sztuki ludowej. Współorganizujemy wielkie wydarzenia muzyczne np. czerwcowe przeworskie spotkania bluesowe z udziałem największych gwiazd polskich i zagranicznych. Pomagamy w organizacji imprez kulturalnych dla lokalnej społeczności, dzieci i młodzieży oraz dla osób niepełnosprawnych. Nasz obiekt to również idealna baza wypadowa dla turystów lubiących aktywne formy wypoczynku, a w szczególności do prowadzenia wycieczek po malowniczych terenach i wspaniałych wielokulturowych zabytkach tego zakątka Podkarpacia.

Zapraszamy w gościnne progi Zajazdu-Campingu-Skansenu „Pastewnik”!

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Przeworsku:

Ulica: noclegi ul. Łańcucka

Aktywny wypoczynek w okolicy — Przeworsk

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 21 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, TV85 zł do 125 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV85 zł do 125 zł za pokój
Pokój 4-osobowy z łazienką, TV85 zł do 125 zł za pokój
Domek 3-osobowyod 75 zł za całość
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka