Zapraszamy do pokoi gościnnych Danuta w Zakopanem.
Nasz dom położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego z widokiem na Gubałówkę i Giewont.Doskonała lokalizacja budynku sprawia ze jest to idealna baza wypadowa na górskie wędrówki jak i spacery . Znajduje się 2 km od słynnych Krupówek. W pobliżu naszego domu znajdą sie karczmy regionaln… Pokaż więcej
Zapraszamy do pokoi gościnnych Danuta w Zakopanem.
Nasz dom położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego z widokiem na Gubałówkę i Giewont.Doskonała lokalizacja budynku sprawia ze jest to idealna baza wypadowa na górskie wędrówki jak i spacery . Znajduje się 2 km od słynnych Krupówek. W pobliżu naszego domu znajdą sie karczmy regionalne z muzyką góralską, sklepy spożywcze,dwie pizzerie oraz przystanki PKS i BUS. W odległości 500m znajduje się nowoczesny kompleks narciarski "Harenda" z kolejką krzesełkową działającą cały rok.
Oferujemy Państwu noclegi w pokojach 2, 3, 4 osobowych. Łazienki znajdują się w pokojach lub na korytarzu. Większość pokoi posiada balkony z których roztacza się widok na Gubałówkę i Giewont.
Dom położony jest o 100 metrów od głównej drogi co umożliwia dogodny dojazd. Dla gości podróżujących pociągiem lub autobusem organizujemy dojazd do naszego obiektu.
Serdecznie zapraszamy!
Zakopane - miasto legenda, kurort, stolica Tatr a zimą całej Polski. W dobrym tonie jest przyjechać tu zimą na narty. Bliskość stoków, niepowtarzalna atmosfera, barwny folklor góralski oraz przepiękne krajobrazy sprawią, że z pewnością wrócisz tu jeszcze wiele razy.
Dla jednych Zakopane stanowi bazę wypadową w jedyne wysokie polskie góry, inni przyjeżdżają tu choćby po to, aby przejść się po Krupówkach - głównym deptaku miasta, miejscu spotkań i rozrywki. Mnóstwo tu przytulnych kawiarni, wykwintnych restauracji, sklepików z pamiątkami i galerii sztuki. Zakopane to nie tylko skórzane kierpce, ciepłe góralskie swetry z wełny, drewniane ciupagi czy oscypek, ale przede wszystkim niespotykany nigdzie indziej klimat tego miejsca.