Kwatery prywatne Ząb

znaleziono 16 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Zębie, województwo małopolskie, powiat tatrzański

Kwatery prywatne w miejscowości Ząb. Porównaj możliwość zakwaterowania w Zębie w zależności od standardu oraz ceny. Ząb, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Zębie:
Podhalańska wieś Ząb leży na Pogórzu Gubałowskim i jest najwyżej położonym sołectwem w Polsce (na wysokości 1013 metrów nad poziomem morza). Ząb graniczy od swojej południowej strony ze stolicą polskich Tatr, czyli Zakopanem. Z pozostałych stron znajduje się wieś Suche, Bustryk oraz Nowe Bystre. Osada powstała już w siedemnastym wieku w 1620 roku, a zamieszkujący ją górale trudnili się głównie pasterstwem oraz rolnictwem i tym tradycjom pozostają wierni do dnia dzisiejszego. Oczywiście obecnie ze względu na swoje atrakcyjne położenie kolejnym źródłem dochodów jest turystyka i agroturystyka. Wczasowicze znajdą tutaj dla siebie zajęcia zarówno w lecie (wycieczki piesze, rowerowe) oraz w zimie (wyciągi narciarskie, kryte baseny). We wsi znajduje się stylowy drewniany kościółek pod wezwaniem świętej Anny, szkoła, Ochotnicza Straż Pożarna. Funkcjonują tutaj także dwa regionalne zespoły „Zbójnicek” oraz „Mały Zbójnicek”. Jednym z bardziej znanych sportowców pochodzących z tej wsi jest skoczek narciarski Kamil Stoch, będący wielką nadzieją polskich skoków na kontynuacje sukcesów Adama Małysza.
Kwatery prywatne Ząb, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Zębie w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Zębie obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Zębie kwatera prywatna noclegi Ząb i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Ząb tani nocleg. Pokoje i kwatery w Zębie. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Zębie. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Zębie? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Zębie u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Ząb, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: