Ośrodki wypoczynkowe Kudowa-Zdrój

znaleziono 44 oferty noclegoweoferty (11 w Kudowie-Zdroju oraz 33 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Ośrodki wypoczynkowe w Kudowie-Zdroju, województwo dolnośląskie, powiat kłodzki

Noclegi w Kudowie-Zdroju - Wasz sposób na udany weekend! Bogaty zakres ofert noclegowych w Kudowie-Zdroju w województwie dolnośląskim tylko w portalu turystycznym e-turysta.pl. Porównaj opcje zakwaterowania zależnie od standardu budynku i proponowanej ceny. Znajdź dla siebie najlepsze miejsce w Kudowie-Zdroju wśród oferowanych przez nasz portal kwater prywatnych oraz gospodarstw agroturystycznych. Zobacz też ofertę rozrywkową i rekreacyjną w Kudowie-Zdroju.
Zwana początkowo Chudobą, co po prostu w języku polskim oznaczało biedę, osada ta powstała około połowy czternastego wieku na terenach etnicznie czeskich. Pierwotna nazwa używana zamiennie z nazwą Lipolitov odzwierciedlała stan posiadania jej mieszkańców. Aż trudno w to uwierzyć kiedy popatrzymy na tę zadbaną i kwitnącą miejscowość uzdrowiskową obecnie. Ale to właśnie odkryciu w siedemnastym wieku leczniczych źródeł oraz wód mineralnych zawdzięcza Kudowa-Zdrój swój awans w hierarchii. Kudowa została nawet uznana w pewnym momencie za pierwszą miejscowość będącą uzdrowiskiem kardiologicznym w Niemczech. Bo właśnie Kudowski klimat i wody mineralne są zbawienne dla osób uskarżających się na dolegliwości i choroby serca. Po zakończeniu II wojny światowej Kudowa znalazła się w regionie, który stał się kością niezgody między Polską, a Republiką Czeską, ale ostatecznie miasto znalazło się po polskiej stronie granicy. Dzisiaj, lata po wstąpieniu obu krajów do Unii Europejskiej granicy przedzielonej szlabanami i granicznymi posterunkami już tam dawno nie ma.

Zrób coś dla siebie i swojej rodziny - zarezerwuj tani nocleg w Kudowie-Zdroju


Każdy z nas marzy czasem o chwili wytchnienia. Kudowa-Zdrój proponuje różnego typu noclegi, z roku na rok to miejsce odwiedza jeszcze więcej turystów.
Jeśli poszukujesz noclegów w Kudowie-Zdroju w rewelacyjnych cenach, sprawdź propozycje w portalu turystycznym www.eturysta.pl. Dostępne tanie pokoje w Kudowie-Zdroju pozwolą na ekonomiczne spędzenie urlopu.
Dla podróżnych pragnących bardziej ekskluzywnych warunków oferujemy wspaniałe apartamenty oraz najlepsze hotele, gwarantujące dużą wygodę. Na pewno odkryjesz coś dla siebie!

Nocleg w Kudowie-Zdroju - pełny relaks w pięknych okolicach
Już teraz zaplanuj urlop w Kudowie-Zdroju w województwie dolnośląskim i w zależności od pomysłu spędź oryginalnie czas. Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci najnowszych i trafnych pomysłów na nocleg w Kudowie-Zdroju. Nie omijaj promocyjnych ofert! Dzięki naszej rozbudowanej wyszukiwarce odnajdziesz bazę noclegową w Kudowie-Zdroju, która spełni wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Kudowa-Zdrój, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Kudowie-Zdroju

Jakich cen noclegów w ośrodkach wypoczynkowych można się spodziewać w Kudowie-Zdroju?
Ceny noclegów w ośrodkach wypoczynkowych w Kudowie-Zdroju zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Kudowie-Zdroju kształtują się na poziomie 80-85 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Kudowie-Zdroju można znaleźć wiele ofert ośrodków wypoczynkowych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Kudowie-Zdroju znajdują się ośrodki wypoczynkowe oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę ośrodków wypoczynkowych w Kudowie-Zdroju, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W naszym serwisie wyszukanie ośrodków wypoczynkowych w Kudowie-Zdroju spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej ilości osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Ilość osób możesz też określić samodzielnie.
W Kudowie-Zdroju 11 ośrodków wypoczynkowych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.