Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Kwatery prywatne Toruń

znaleziono 29 ofert noclegowychofert (11 w Toruniu oraz 18 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Toruniu, województwo kujawsko-pomorskie, powiat Toruń

Prywatne kwatery w Toruniu - Toruń zachwyca festiwalowymi propozycjami. Oczywiście, szczególna oferta pojawia podczas wakacji, ale toruński kalendarz imprez przewiduje atrakcje w każdym miesiącu. Odwiedzić Toruń? Oczywiście, to obowiązkowy punkt na mapie Polski.

Kwatery prywatne Toruń – nocleg w mieście, które nęci hasłem „Gotyk na dotyk”


Duży wybór tanich prywatnych kwater w Toruniu odnaleźć można na stronach portalu e-turysta. Oferty są szczegółowo opisane i udokumentowane zdjęciami. Zabytki gotyckie w Toruniu cechuje oryginalność oraz wysoka klasa artystyczna. To najstarsze zabytki gotyckie na ziemiach polskich. Mury obronne Torunia nie mają w Polsce konkurencji, jeśli przeanalizować datę powstania, a kościół Mariacki to jedno z najwybitniejszych osiągnięć budownictwa sakralnego w Polsce. Spacerując uliczkami gotyckiego Torunia należy zwiedzić Staromiejski Ratusz, Kościoły: Mariacki i św. Jakuba, Dom Kopernika, Krzywą Wieżę, spichrze, Bramy (Klasztorną, Żeglarską, Mostową), mury obronne, kamienice przy ulicy Żeglarskiej i ulicy Łaziennej, Muzeum Diecezjalne, Katedrę Świętojańską, Dwór Bractwa św. Jerzego, Zamek Krzyżacki. Toruń można zwiedzać na wiele sposobów. Zorganizowane wycieczki, samotne wędrówki, noclegi w hotelach, pensjonatach. A może warto zerknąć na rozbudowaną ofertę prywatnych kwater, które skrywają się pod hasłem: „kwatery Toruń”? Polecamy!

Kwatery Toruń – nocleg podczas Bella Skyway Festival


W sierpniu Toruń odwiedza więcej turystów niż zazwyczaj, a to z powodu niezwykle widowiskowego Bella Skyway Festival, który odbywa się w przedostatnim tygodniu wakacji. To unikatowe wydarzenie zmieniło rzeczywistość miasta i tchnęło nowe życie w stare mury prasłowiańskiego grodu. Festiwal organizowany jest w Toruniu nieprzerwanie od dziewięciu lat, a jego początki wiążą się ze staraniami miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Credo festiwalu charakteryzują trzy hasła stanowiące filary Bella Skyway. Nauka (festiwalowe realizacja i projekcje nawiązują do astronomii i innych nauk ścisłych). Sztuka (performance, sztuka audiowizualna, przestrzeń ekspresji). Ludzie (kultura dla wszystkich). Festiwal bogaty jest w idee i wartości humanizmu. To odzwierciedlenie duszy Torunia. W 2018 roku organizatorzy zaprosili do współpracy wielu światowych artystów. Zaprezentowanych zostanie kilkanaście instalacji. Wioska duszków, dzika natura: ogromne insekty i piękne motyle, pokazy z ogniem, fluorescencyjne obrazy, marsjańskie podróże, Duchy Światła, futurystyczna podróż do wnętrza Ziemi to tylko niektóre propozycje. Warto odwiedzić Toruń w dniach od 21 do 28 sierpnia. Osoby poszukujące noclegu odsyłamy na strony portalu e-turysta. W zakładce „kwatery prywatne Toruń” bez trudu odnaleźć można propozycje dopasowane do potrzeb turystów. Oferty są szczegółowo opisane i udokumentowane zdjęciami. Polecamy! Nocleg w tanich kwaterach w Toruniu to bezpieczny, kameralny, sprawdzony pomysł na dobre nocowanie. Dodatkowym atutem jest świetna lokalizacja kwater, zwykle tuż obok festiwalowych atrakcji.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Toruń, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Toruniu

Jak dodać obiekt noclegowy w Toruniu do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które kwatery prywatne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 7 kwater prywatnych w Toruniu, które akceptują zwierzęta.
Ceny noclegów w kwaterach prywatnych w Toruniu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Toruniu kształtują się na poziomie 40-45 zł za osobę.
W Toruniu można znaleźć wiele ofert kwater prywatnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Toruniu 6 kwater prywatnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie kwater prywatnych w Toruniu spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.