Kwatery prywatne Toruń

znaleziono 31 ofert noclegowychofert (11 w Toruniu oraz 20 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Toruniu, województwo kujawsko-pomorskie, powiat Toruń

Prywatne kwatery w Toruniu - Toruń zachwyca festiwalowymi propozycjami. Oczywiście, szczególna oferta pojawia podczas wakacji, ale toruński kalendarz imprez przewiduje atrakcje w każdym miesiącu. Odwiedzić Toruń? Oczywiście, to obowiązkowy punkt na mapie Polski.


Kwatery prywatne Toruń – nocleg w mieście, które nęci hasłem „Gotyk na dotyk”


Duży wybór tanich prywatnych kwater w Toruniu odnaleźć można na stronach portalu e-turysta. Oferty są szczegółowo opisane i udokumentowane zdjęciami. Zabytki gotyckie w Toruniu cechuje oryginalność oraz wysoka klasa artystyczna. To najstarsze zabytki gotyckie na ziemiach polskich. Mury obronne Torunia nie mają w Polsce konkurencji, jeśli przeanalizować datę powstania, a kościół Mariacki to jedno z najwybitniejszych osiągnięć budownictwa sakralnego w Polsce. Spacerując uliczkami gotyckiego Torunia należy zwiedzić Staromiejski Ratusz, Kościoły: Mariacki i św. Jakuba, Dom Kopernika, Krzywą Wieżę, spichrze, Bramy (Klasztorną, Żeglarską, Mostową), mury obronne, kamienice przy ulicy Żeglarskiej i ulicy Łaziennej, Muzeum Diecezjalne, Katedrę Świętojańską, Dwór Bractwa św. Jerzego, Zamek Krzyżacki. Toruń można zwiedzać na wiele sposobów. Zorganizowane wycieczki, samotne wędrówki, noclegi w hotelach, pensjonatach. A może warto zerknąć na rozbudowaną ofertę prywatnych kwater, które skrywają się pod hasłem: „kwatery Toruń”? Polecamy!

Kwatery Toruń – nocleg podczas Bella Skyway Festival


W sierpniu Toruń odwiedza więcej turystów niż zazwyczaj, a to z powodu niezwykle widowiskowego Bella Skyway Festival, który odbywa się w przedostatnim tygodniu wakacji. To unikatowe wydarzenie zmieniło rzeczywistość miasta i tchnęło nowe życie w stare mury prasłowiańskiego grodu. Festiwal organizowany jest w Toruniu nieprzerwanie od dziewięciu lat, a jego początki wiążą się ze staraniami miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Credo festiwalu charakteryzują trzy hasła stanowiące filary Bella Skyway. Nauka (festiwalowe realizacja i projekcje nawiązują do astronomii i innych nauk ścisłych). Sztuka (performance, sztuka audiowizualna, przestrzeń ekspresji). Ludzie (kultura dla wszystkich). Festiwal bogaty jest w idee i wartości humanizmu. To odzwierciedlenie duszy Torunia. W 2018 roku organizatorzy zaprosili do współpracy wielu światowych artystów. Zaprezentowanych zostanie kilkanaście instalacji. Wioska duszków, dzika natura: ogromne insekty i piękne motyle, pokazy z ogniem, fluorescencyjne obrazy, marsjańskie podróże, Duchy Światła, futurystyczna podróż do wnętrza Ziemi to tylko niektóre propozycje. Warto odwiedzić Toruń w dniach od 21 do 28 sierpnia. Osoby poszukujące noclegu odsyłamy na strony portalu e-turysta. W zakładce „kwatery prywatne Toruń” bez trudu odnaleźć można propozycje dopasowane do potrzeb turystów. Oferty są szczegółowo opisane i udokumentowane zdjęciami. Polecamy! Nocleg w tanich kwaterach w Toruniu to bezpieczny, kameralny, sprawdzony pomysł na dobre nocowanie. Dodatkowym atutem jest świetna lokalizacja kwater, zwykle tuż obok festiwalowych atrakcji.
Kwatery prywatne Toruń, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Toruniu w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Toruniu obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Toruniu kwatera prywatna noclegi Toruń i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Toruń tani nocleg. Pokoje i kwatery w Toruniu. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Toruniu. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Toruniu? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Toruniu u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Toruń, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: