Kwatery prywatne Toruń

znaleziono 28 ofert noclegowychofert (10 w Toruniu oraz 18 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Toruniu, województwo kujawsko-pomorskie, powiat Toruń

Prywatne kwatery w Toruniu - Toruń zachwyca festiwalowymi propozycjami. Oczywiście, szczególna oferta pojawia podczas wakacji, ale toruński kalendarz imprez przewiduje atrakcje w każdym miesiącu. Odwiedzić Toruń? Oczywiście, to obowiązkowy punkt na mapie Polski.

Kwatery prywatne Toruń – nocleg w mieście, które nęci hasłem „Gotyk na dotyk”


Duży wybór tanich prywatnych kwater w Toruniu odnaleźć można na stronach portalu e-turysta. Oferty są szczegółowo opisane i udokumentowane zdjęciami. Zabytki gotyckie w Toruniu cechuje oryginalność oraz wysoka klasa artystyczna. To najstarsze zabytki gotyckie na ziemiach polskich. Mury obronne Torunia nie mają w Polsce konkurencji, jeśli przeanalizować datę powstania, a kościół Mariacki to jedno z najwybitniejszych osiągnięć budownictwa sakralnego w Polsce. Spacerując uliczkami gotyckiego Torunia należy zwiedzić Staromiejski Ratusz, Kościoły: Mariacki i św. Jakuba, Dom Kopernika, Krzywą Wieżę, spichrze, Bramy (Klasztorną, Żeglarską, Mostową), mury obronne, kamienice przy ulicy Żeglarskiej i ulicy Łaziennej, Muzeum Diecezjalne, Katedrę Świętojańską, Dwór Bractwa św. Jerzego, Zamek Krzyżacki. Toruń można zwiedzać na wiele sposobów. Zorganizowane wycieczki, samotne wędrówki, noclegi w hotelach, pensjonatach. A może warto zerknąć na rozbudowaną ofertę prywatnych kwater, które skrywają się pod hasłem: „kwatery Toruń”? Polecamy!

Kwatery Toruń – nocleg podczas Bella Skyway Festival


W sierpniu Toruń odwiedza więcej turystów niż zazwyczaj, a to z powodu niezwykle widowiskowego Bella Skyway Festival, który odbywa się w przedostatnim tygodniu wakacji. To unikatowe wydarzenie zmieniło rzeczywistość miasta i tchnęło nowe życie w stare mury prasłowiańskiego grodu. Festiwal organizowany jest w Toruniu nieprzerwanie od dziewięciu lat, a jego początki wiążą się ze staraniami miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Credo festiwalu charakteryzują trzy hasła stanowiące filary Bella Skyway. Nauka (festiwalowe realizacja i projekcje nawiązują do astronomii i innych nauk ścisłych). Sztuka (performance, sztuka audiowizualna, przestrzeń ekspresji). Ludzie (kultura dla wszystkich). Festiwal bogaty jest w idee i wartości humanizmu. To odzwierciedlenie duszy Torunia. W 2018 roku organizatorzy zaprosili do współpracy wielu światowych artystów. Zaprezentowanych zostanie kilkanaście instalacji. Wioska duszków, dzika natura: ogromne insekty i piękne motyle, pokazy z ogniem, fluorescencyjne obrazy, marsjańskie podróże, Duchy Światła, futurystyczna podróż do wnętrza Ziemi to tylko niektóre propozycje. Warto odwiedzić Toruń w dniach od 21 do 28 sierpnia. Osoby poszukujące noclegu odsyłamy na strony portalu e-turysta. W zakładce „kwatery prywatne Toruń” bez trudu odnaleźć można propozycje dopasowane do potrzeb turystów. Oferty są szczegółowo opisane i udokumentowane zdjęciami. Polecamy! Nocleg w tanich kwaterach w Toruniu to bezpieczny, kameralny, sprawdzony pomysł na dobre nocowanie. Dodatkowym atutem jest świetna lokalizacja kwater, zwykle tuż obok festiwalowych atrakcji.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Toruń, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Toruniu

Jak dodać obiekt noclegowy w Toruniu do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które kwatery prywatne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 6 kwater prywatnych w Toruniu, które akceptują zwierzęta.
Ceny noclegów w kwaterach prywatnych w Toruniu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Toruniu kształtują się na poziomie 40-45 zł za osobę.
W Toruniu można znaleźć wiele ofert kwater prywatnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Toruniu 5 kwater prywatnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.