Kwatery prywatne Toruń

znaleziono 30 ofert noclegowychofert (10 w Toruniu oraz 20 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Toruniu, województwo kujawsko-pomorskie, powiat Toruń

Prywatne kwatery w Toruniu - Toruń zachwyca festiwalowymi propozycjami. Oczywiście, szczególna oferta pojawia podczas wakacji, ale toruński kalendarz imprez przewiduje atrakcje w każdym miesiącu. Odwiedzić Toruń? Oczywiście, to obowiązkowy punkt na mapie Polski.
Toruń położony jest Kotlinie Toruńskiej, po obu stronach rzeki Wisły, prawie ze wszystkich stron, otoczony jest przez obszary leśne, stanowiące tereny rekreacyjne – jak np., Las Bielawski, Puszcza Bydgoska, oraz trzy rezerwaty m.in rezerwat leśny Las Piwnicki z 1924, najdłuższy rezerwat ichtiologiczny w Polsce Jednak zieleń ku uciesze mieszkańców nie kończy się na granicy miasta, które zalicza się do jednego z najbardziej zielonych w Polsce. Przyroda nie jest jedyną zaletą miasta o czym świadczy fakt, że zespół staromiejski Torunia 1997 został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Piękne zabytki miasta znajdują się także na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Kiedy zmęczy nas już piękno ceglanych murów i kameralnych uliczek warto odwiedzić liczne barki zacumowane nad brzegiem Wisły skąd można podziwiać miasto od tubylczej strony. Warto tutaj wspomnieć o podobizna łabędzia, którą mieszkańcu Torunia postanowili upamiętnić słynne łabędzie, które uśmiercono z obawy przed epidemią ptasiej grypy. Toruń dysponuje pokaźnym zapleczem hotelowym. Znajdziemy tutaj zarówno tanie noclegi dla turystów, a także całkiem komfortowe apartamenty dla biznesmenów.

Kwatery prywatne Toruń – nocleg w mieście, które nęci hasłem „Gotyk na dotyk”


Duży wybór tanich prywatnych kwater w Toruniu odnaleźć można na stronach portalu e-turysta. Oferty są szczegółowo opisane i udokumentowane zdjęciami. Zabytki gotyckie w Toruniu cechuje oryginalność oraz wysoka klasa artystyczna. To najstarsze zabytki gotyckie na ziemiach polskich. Mury obronne Torunia nie mają w Polsce konkurencji, jeśli przeanalizować datę powstania, a kościół Mariacki to jedno z najwybitniejszych osiągnięć budownictwa sakralnego w Polsce. Spacerując uliczkami gotyckiego Torunia należy zwiedzić Staromiejski Ratusz, Kościoły: Mariacki i św. Jakuba, Dom Kopernika, Krzywą Wieżę, spichrze, Bramy (Klasztorną, Żeglarską, Mostową), mury obronne, kamienice przy ulicy Żeglarskiej i ulicy Łaziennej, Muzeum Diecezjalne, Katedrę Świętojańską, Dwór Bractwa św. Jerzego, Zamek Krzyżacki. Toruń można zwiedzać na wiele sposobów. Zorganizowane wycieczki, samotne wędrówki, noclegi w hotelach, pensjonatach. A może warto zerknąć na rozbudowaną ofertę prywatnych kwater, które skrywają się pod hasłem: „kwatery Toruń”? Polecamy!

Kwatery Toruń – nocleg podczas Bella Skyway Festival


W sierpniu Toruń odwiedza więcej turystów niż zazwyczaj, a to z powodu niezwykle widowiskowego Bella Skyway Festival, który odbywa się w przedostatnim tygodniu wakacji. To unikatowe wydarzenie zmieniło rzeczywistość miasta i tchnęło nowe życie w stare mury prasłowiańskiego grodu. Festiwal organizowany jest w Toruniu nieprzerwanie od dziewięciu lat, a jego początki wiążą się ze staraniami miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Credo festiwalu charakteryzują trzy hasła stanowiące filary Bella Skyway. Nauka (festiwalowe realizacja i projekcje nawiązują do astronomii i innych nauk ścisłych). Sztuka (performance, sztuka audiowizualna, przestrzeń ekspresji). Ludzie (kultura dla wszystkich). Festiwal bogaty jest w idee i wartości humanizmu. To odzwierciedlenie duszy Torunia. W 2018 roku organizatorzy zaprosili do współpracy wielu światowych artystów. Zaprezentowanych zostanie kilkanaście instalacji. Wioska duszków, dzika natura: ogromne insekty i piękne motyle, pokazy z ogniem, fluorescencyjne obrazy, marsjańskie podróże, Duchy Światła, futurystyczna podróż do wnętrza Ziemi to tylko niektóre propozycje. Warto odwiedzić Toruń w dniach od 21 do 28 sierpnia. Osoby poszukujące noclegu odsyłamy na strony portalu e-turysta. W zakładce „kwatery prywatne Toruń” bez trudu odnaleźć można propozycje dopasowane do potrzeb turystów. Oferty są szczegółowo opisane i udokumentowane zdjęciami. Polecamy! Nocleg w tanich kwaterach w Toruniu to bezpieczny, kameralny, sprawdzony pomysł na dobre nocowanie. Dodatkowym atutem jest świetna lokalizacja kwater, zwykle tuż obok festiwalowych atrakcji.
Kwatery prywatne Toruń, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Toruniu w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Toruniu obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Toruniu kwatera prywatna noclegi Toruń i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Toruń tani nocleg. Pokoje i kwatery w Toruniu. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Toruniu. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Toruniu? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Toruniu u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Toruń, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: