Pokoje gościnne Toruń

znaleziono 36 ofert noclegowychofert (13 w Toruniu oraz 23 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Toruniu, województwo kujawsko-pomorskie, powiat Toruń

Pokoje Toruń. „Gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik – najlepsze rzeczy w Polsce”. Ta opinia powstała już w XVIII wieku i trzeba przyznać, że nie straciła na aktualności. Zapraszamy do Torunia, nie tylko na pierniki. To niezwykłe miasto, pamiętajmy: „Toruń porusza”!

Tanie pokoje Toruń – w centrum festiwalowego miasta


Pokoje gościnne Toruń czekają na gości. Zapraszamy i odsyłamy na strony portalu e-turysta. Toruń tętni kulturalnymi wydarzeniami przez cały rok. W imprezowym kalendarzu zapisano mnóstwo cyklicznych imprez, które w każdym roku przyciągają do Torunia rzesze zainteresowanych. Festiwale teatralne, filmowe, muzyki współczesnej oraz muzyki poważnej to wizytówka miasta. Popularnością cieszą się także festiwale i imprezy plastyczne i naukowe, dni innych kultur (między innymi: japońskie, tajwański, żydowskie, francuskie). Niezwykle spektakularne są festiwale masowe, czyli sportowe pokazy podczas Festiwalu Wiatru, atrakcje serwowane podczas Dni Torunia oraz Międzynarodowy Festiwal Światła „Skyway”. To plenerowe widowisko polega na wykorzystaniu obiektów architektonicznych Torunia jako elementów instalacji świetlnych. Pod koniec sierpnia Toruń zamienia miejską szatę na migoczący kostium baśniowy, często w futurystycznej odsłonie.

Pokoje gościnne Toruń – nocleg w mieście zwanym „perłą średniowiecza”


Toruń, miasto w województwie kujawsko-pomorskim, statecznie ulokowane w rewirach Wisły i Drwęcy. To jedno z najstarszych miast w Polsce. Prawami miejskimi cieszy się już od 1233 roku. O burzliwej historii miasta świadczą liczne zabytki. Toruń słynie z historycznego średniowiecznego zespołu miejskiego. Stare Miasto, Nowe Miasto oraz zamek krzyżacki wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Pomniki, muzea, zabytki (ponad 1000), obiekty (Twierdza Toruń), międzynarodowe wydarzenia, festiwale kultury przyciągają do Torunia rzesze turystów. Statystyki podają, że miasto co roku odwiedza ponad dwa miliony turystów. Turyści lubią rozmach i ciekawostki, a tych w Toruniu nie brakuje. Z pewnością podczas spacerowych wędrówek trafią do katedry, gdzie zawieszono największy średniowieczny dzwon w Polsce. Tuba Dei, w katedrze świętych Janów (Chrzciciela i Ewangelisty) wisi już od 1500 roku i waży (nie bagatela!) ponad 7 ton. Globtroterzy odwiedzą także krzywą wieżę, czyli chylącą się ku średniowiecznym uliczkom basztę. Legenda głosi, że dała ona nazwę miastu. To do niej Wisła zakrzyknęła: „Chcesz runąć? TO RUŃ!”. Toruń można zwiedzać na wiele sposobów. Zorganizowane wycieczki, samotne wędrówki z mapą w dłoni, noclegi w hostelach, hotelach, pensjonatach. A może warto zerknąć na rozbudowaną ofertę pokoi gościnnych, które skrywają się pod hasłem: „tanie pokoje Toruń”? Duży wybór wolnych pokoi w Toruniu odnaleźć można na stronach portalu społecznościowego e-turysta. Oferty są szczegółowo opisane i udokumentowane zdjęciami. Polecamy! Nocleg w pokojach gościnnych to bezpieczny, kameralny, sprawdzony pomysł na dobre nocowanie w Toruniu.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Toruń, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Toruniu

Czy w Toruniu można znaleźć pokoje gościnne przyjazne zwierzętom?
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które pokoje gościnne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 6 pokojów gościnnych w Toruniu, które akceptują zwierzęta.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w pokojach gościnnych w Toruniu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Toruniu kształtują się na poziomie 45-50 zł za osobę.
W Toruniu można znaleźć wiele ofert pokojów gościnnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie pokojów gościnnych w Toruniu spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej ilości osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Ilość osób możesz też określić samodzielnie.
W Toruniu 6 pokojów gościnnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.