Kwatery prywatne Kazimierz Dolny

znaleziono 32 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Kazimierzu Dolnym, województwo lubelskie, powiat puławski

Kwatery Kazimierz Dolny - Kazimierz Dolny to prawdziwa perła, jedno z najcenniejszych oraz najbardziej urokliwych miejsc na mapie Polski. O mieście mówi się, iż to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowo-turystycznych w Polsce. Miasto czerpie z bogatej, ponad stuletniej tradycji letniska, to także kolonia artystyczna bohemy. Oprócz walorów turystycznych Kazimierz pochwalić się może swymi związkami ze sztuką. To prawdziwa oaza twórców. Tu znajdują się pracownie, galerie, tu prawie każdy dzień przynosi nowy wernisaż lub plener, tu na każdym kroku wyczuć można wpływy genius locti.

Kazimierz Dolny kwatery w arcyciekawej okolicy


Tanie kwatery w Kazimierzu Dolnym to doskonała baza wypadowa dla wypraw, podczas których można poznać i zwiedzić okoliczne atrakcje. A do takich zaliczyć należy Mięćmierz, wąwóz Okalski, dawny majątek ziemski w Wylągach, wzgórze zamkowe oraz kamieniołom komorowy w Bochotnicy, Górę Trzech Krzyży w Parchatce oraz wieś Zbędowice. Pobyt w Kazimierzu Dolnym to doskonała okazja do pieszych wędrówek. Mnogość szlaków turystycznych, ścieżek spacerowych sprzyja realizowaniu marzeń. Okazuje się jednak, wielu turystów odwiedzających miasto poprzestaje na zwiedzeniu rynku oraz kilku głównych, najbliższych zabytków. Warto pamiętać, że równie atrakcyjne, choć nieco rzadziej uczęszczane są okolice Kazimierza. Bogactwo natury i krajobrazu zasługuje w tym miejscu na zaznaczenie i rozpropagowanie. Co ciekawego czeka na turystę poza centrum miasteczka? Przede wszystkim Lessowe Wąwozy, które gęstą siecią oplatają miasto; Korzeniowy Dół – przepiękny, bajkowy wąwóz oraz Plebanka i Wąwóz Granicznik. Bogato i pięknie ukształtowane tereny sprzyjają długim spacerom. Odpoczywając w Kazimierzu Dolnym warto skorzystać z bazy noclegowej zgrupowanej wokół hasła: „Kazimierz Dolny kwatery”. Mnóstwo ofert tego typu odnaleźć można na stronach portalu społecznościowego e-turysta. To miejsca sprawdzone i godne polecenia. Ich zaletą jest również doskonała lokalizacja, niemal w sercu atrakcji.

Kwatery prywatne Kazimierz Dolny – nocleg w „mieście z duszą”


Wyjątkowość Kazimierza opiera się głównie na bogactwie kulturowym i na tradycji bohemy literackiej, malarskiej, twórczej. Czar, urok, a wszystko to zatopione w aurze tajemnicy, legendy, opowieści snutych do białego rana i przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Miasteczko posiada wiele zabytkowych miejsc, które udostępniane są zwiedzającym. Spacerując po Kazimierzu Dolnym warto wstąpić do Fary, o istnieniu której donosiły już dokumenty z pierwszej połowy XIV wieku. Na liście zabytków znajdują się także: Zespół Zamkowy z XIV wieku, Klasztor Ojców Reformatorów z XVI wieku, dawny szpital przy kościele świętej Anny oraz przytułek Świętego Ducha, Dzwonnica, Łaźnia, studnie miejskie – szczególnej uwadze polecamy studnię w samym sercu Rynku, Kamienice Przybyłowskie oraz wiele innych miejsc. W Kazimierzu zachowało się również sporo zabytkowych obiektów związanych z kulturą żydowską. Są to między innymi: Jatki, Synagoga, Cmentarze Żydowskie. W Kazimierzu Dolnym nie sposób się nudzić! Planując kilkudniowy wypoczynek warto skorzystać z propozycji noclegowych przygotowanych przez mieszkańców. Kwatery prywatne Kazimierz Dolny – to oferta dostosowana do możliwości i potrzeb każdego turysty, a pobyt w gościnnych progach gospodarzy pozwoli poczuć niezwykłą i niepowtarzalną atmosferę miasta nad Wisłą. Zainteresowanych odsyłamy na strony portalu społecznościowego e-turysta, gdzie w czytelny i przejrzysty sposób omówiono wszystkie oferty.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Kazimierz Dolny, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Kazimierzu Dolnym

Jakich cen noclegów w kwaterach prywatnych można się spodziewać w Kazimierzu Dolnym?
Ceny noclegów w kwaterach prywatnych w Kazimierzu Dolnym zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Kazimierzu Dolnym kształtują się na poziomie 55-60 zł za osobę.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które kwatery prywatne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 11 kwater prywatnych w Kazimierzu Dolnym, które akceptują zwierzęta.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Kazimierzu Dolnym można znaleźć wiele ofert kwater prywatnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Kazimierzu Dolnym 28 kwater prywatnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie kwater prywatnych w Kazimierzu Dolnym spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.