Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Pokoje gościnne Polanica-Zdrój

znaleziono 18 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Polanicy Zdroju, województwo dolnośląskie, powiat kłodzki

Polanica-Zdrój: Pokoje gościnne - W jednym z pierwszych przewodników po Polanicy-Zdroju (wówczas jeszcze Altheide), w 1914 roku nieznany autor pisał: „Aby system nerwowy się uspokoił, siły się odświeżyły i energia się wzmocniła do nowej owocnej pracy, nie wystarcza już po dziś dzień wieczorna przechadzka. Urlopu w lecie i podróży rekreacyjnej koniecznie potrzeba, zwłaszcza dla mieszkańca wielkiego miasta, dlatego miejscowości kuracyjne i klimatyczne mają obecnie większe niż dawniej znaczenie.” Jak widać, zainteresowanie pokojami gościnnymi w Polanicy-Zdroju nie osłabło, mimo upływu lat.

Wolne pokoje Polanica-Zdrój dla turystów


Pobyt w tanich pokojach, w Polanicy-Zdroju to doskonały pomysł na organizację wypoczynku. Zainteresowanych odsyłamy na strony popularnego portalu społecznościowego e-turysta, gdzie w zakładce „Pokoje Polanica-Zdrój” odnaleźć można mnóstwo interesujących propozycji. Oferty opisują miejsca w świetnej lokalizacji, walory miejsc noclegowych potwierdzają zdjęcia oraz opinie zadowolonych turystów. Miasto ulokowane jest w dolinie Bystrzycy Dusznickiej, tuż u podnóża Piekielnej Góry. Z jednej strony otaczają ją masywy Gór Stołowych, a z drugiej zbocza Gór Bystrzyckich. Polanica graniczy z Wolanami, ze Szczytną, ze Starkówkiem i Paszkowem oraz ze Starym Wielisławiem oraz Górnym Szalejowem. Przez miasto przechodzą szlaki piesze, rowerowe oraz ścieżki, które nazwano „rodzinnymi”. Niezwykle atrakcyjne położenie Polanicy sprzyja pieszym wędrówkom i spacerom. Łagodne ukształtowanie terenu oraz niebywałe widoki sprawiają, że pobyt w Polanicy na długo pozostaje w pamięci odwiedzających. Trasy rowerowe dostosowane są do różnych możliwości turystów. Odnaleźć tu można trasy MTB oraz łagodne trasy dedykowane miłośnikom dwóch kółek. Gościnność polaniczan sprawia, iż w mieście dużą popularnością cieszą się noclegi u gospodarzy.

Pokoje Polanica-Zdrój, życie kuracjusza w centrum uzdrowiska


Polanica-Zdrój to uzdrowisko, które leczy nie tylko pięknymi pejzażami oraz wyjątkowym klimatem. Tu odnaleźć można źródła, które początek mają w sercu Gór Stołowych, a ich wody słyną z licznych walorów smakowych i leczniczych. Wśród najsłynniejszych wód w Polanicy wymienić należy Pieniawę Józefa, Wielką Pieniawę, Staropolankę 2000, Staropolankę-Zdrój. Dwie pierwsze, to najstarsze z mineralnych źródeł Polanicy, które pamiętają jeszcze dziewiętnastowieczną modę na wyjazdy do wód. W Polanicy funkcjonuje wiele Domów Zdrojowych i liczne Sanatoria. Korzystać w nich można z bogatej oferty zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. W podstawowych profilach lecznictwa uzdrowiskowego miasta znajduje się kardiologia oraz gastrologia. W doborze miejsc noclegowych pomaga zainteresowanym portal społecznościowy e-turysta. W zakładce „Wolne pokoje Polanica-Zdrój” znajduje się mnóstwo sprawdzonych ofert. Zachęcamy do odwiedzenia strony i dokonania wyboru. Pobyt w Polanicy zaprocentuje dobrym zdrowiem i doskonałym samopoczuciem. Wypoczynek w tym magicznym zakątku pozwoli na naładowanie baterii na najbliższe miesiące.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Polanica-Zdrój, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Polanicy Zdroju

Jak dodać obiekt noclegowy w Polanicy Zdroju do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w pokojach gościnnych w Polanicy Zdroju zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Polanicy Zdroju kształtują się na poziomie 45-50 zł za osobę.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które pokoje gościnne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 8 pokojów gościnnych w Polanicy Zdroju, które akceptują zwierzęta.
W Polanicy Zdroju można znaleźć wiele ofert pokojów gościnnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Polanicy Zdroju 16 pokojów gościnnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie pokojów gościnnych w Polanicy Zdroju spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.