Pensjonat Perła Bałtyku serdecznie Państwa zaprasza! Zapewniamy pełne udogodnienia dla najmłodszych Gości, duży stumetrowy plac zabaw, na którym nikt nie będzie się nudził, a także zawsze ciepłą wodę w podgrzewanym krytym basenie, gdzie bezpiecznie będą mogły korzystać z kąpieli nawet dzieci. Zawsze zielony ogród oraz stojąca na nim altanka to doda… Pokaż więcej
Pensjonat Perła Bałtyku serdecznie Państwa zaprasza! Zapewniamy pełne udogodnienia dla najmłodszych Gości, duży stumetrowy plac zabaw, na którym nikt nie będzie się nudził, a także zawsze ciepłą wodę w podgrzewanym krytym basenie, gdzie bezpiecznie będą mogły korzystać z kąpieli nawet dzieci. Zawsze zielony ogród oraz stojąca na nim altanka to dodatkowa atrakcja dla zabaw na świeżym powietrzu. Rodzinom ceniącym sobie pełną dyskrecję mamy do zaoferowania pokoje z osobnym wejściem.
Proponujemy wypoczynek w pokojach 2, 3 i 4-osobowych.
W każdym pokoju znajduje się:
-TV, łazienka,
-parawan, koc plażowy
-czajnik elektryczny, szklanki
-część pokoi z osobnym wejściem z zewnątrz
-wyjście na balkon lub taras
Do dyspozycji Gości:
-aneks kuchenny
-lobby bar
-ogród, altanka, grill stacjonarny
-basen kryty ,podgrzewana woda
-plac zabaw dla dzieci
Posiadamy wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi! Dysponujemy:
miejscem dla wózków,
wysokimi krzesełkami w jadalni,
żelazkiem, deską do prasowania itp.
Bezpłatnie wypożyczamy m.in.: łóżeczka, wanienki do kąpieli niemowląt,parawany, parasole ochronne na plażę. Uwaga!
Dzieci do lat trzech gościmy bezpłatnie!
Rodzice także nie będą się u nas nudzić. Na zwieńczenie ciepłego letniego dnia oferujemy chłodne napoje wieczorową porą w naszym Lobby Barze czynnym do ostatniego klienta, gdzie każdy znajdzie coś dobrego dla siebie w przystępnej cenie. Tutaj można obejrzeć ulubiony film lub upragniony mecz w miłym, barowym klimacie.
Serdecznie zapraszamy!