Domki letniskowe Baligród

znaleziono 16 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Domki letniskowe w Baligrodzie, województwo podkarpackie, powiat leski

Noclegi w Baligrodzie - Wasz sposób na udany weekend! Bogaty zakres ofert noclegowych w Baligrodzie w województwie podkarpackim tylko w portalu turystycznym e-turysta.pl. Porównaj opcje zakwaterowania zależnie od standardu budynku i proponowanej ceny. Znajdź dla siebie najlepsze miejsce w Baligrodzie wśród oferowanych przez nasz portal kwater prywatnych oraz gospodarstw agroturystycznych. Zobacz też ofertę rozrywkową i rekreacyjną w Baligrodzie.
Powstanie Baligrodu datuje się na początek siedemnastego wieku. Ta Bieszczadzka miejscowość powstała u podnóża zamku w Stężnicy, który był własnością Piotra II Bala herbu Gozdawa. W 1634 roku król Władysław IV potwierdził stosownym dokumentem lokację Baligrodu na prawie magdeburskim oraz prawo składu win i organizacji jarmarków. Linia Balów w Baligrodzie zakończyła się w 1770 roku wraz ze śmiercią Salomei z Balów Karsznickiej.
Wielu mieszkańców miasta brało udział w powstaniu styczniowym, w tym na przykład Jan Feliks Biliński, który w wieku dwunastu lat był jednym z najmłodszych powstańców aktywnie uczestniczącym w walkach.
W Baligrodzie przez większą część czasu znajdowała się silna gmina żydowska, w momencie wybuchu II wojny światowej Żydzi stanowili prawie 42% ogółu mieszkańców osady. Podczas II wojny doszło tutaj do wielu zbrodni popełnionych zarówno przez Niemców, jak i UPA, a samo miasto uległo częściowemu zniszczeniu.
Odbudowa miasta przyspieszyła dopiero kilkanaście lat po zakończeniu wojny, a jeszcze w 1961 roku mieszkało tutaj poniżej tysiąca osób. Obecnie miejscowość jest jednym z kierunków turystów udających się w Bieszczady. Można tutaj uprawiać zarówno turystykę konną, jak i pieszą czy rowerową.

Zrób coś dla siebie i swojej rodziny - zarezerwuj tani nocleg w Baligrodzie


Każdy z nas marzy czasem o chwili wytchnienia. Baligród proponuje różnego typu noclegi, z roku na rok to miejsce odwiedza jeszcze więcej turystów.
Jeśli poszukujesz noclegów w Baligrodzie w rewelacyjnych cenach, sprawdź propozycje w portalu turystycznym www.eturysta.pl. Dostępne tanie pokoje w Baligrodzie pozwolą na ekonomiczne spędzenie urlopu.
Dla podróżnych pragnących bardziej ekskluzywnych warunków oferujemy wspaniałe apartamenty oraz najlepsze hotele, gwarantujące dużą wygodę. Na pewno odkryjesz coś dla siebie!

Nocleg w Baligrodzie - pełny relaks w pięknych okolicach
Już teraz zaplanuj urlop w Baligrodzie w województwie podkarpackim i w zależności od pomysłu spędź oryginalnie czas. Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci najnowszych i trafnych pomysłów na nocleg w Baligrodzie. Nie omijaj promocyjnych ofert! Dzięki naszej rozbudowanej wyszukiwarce odnajdziesz bazę noclegową w Baligrodzie, która spełni wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Baligród, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Baligrodzie

Jakich cen noclegów w domkach letniskowych można się spodziewać w Baligrodzie?
Ceny noclegów w domkach letniskowych w Baligrodzie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Baligrodzie kształtują się na poziomie 40-45 zł za osobę.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które domki letniskowe pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 12 domków letniskowych w Baligrodzie, które akceptują zwierzęta.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Baligrodzie można znaleźć wiele ofert domków letniskowych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie domków letniskowych w Baligrodzie spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Baligrodzie 14 domków letniskowych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.