Bungalow Muszyna

znaleziono 1 ofertę noclegowąofertę (0 w Muszynie oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bungalow w Muszynie, województwo małopolskie, powiat nowosądecki

Bungalow w miejscowości Muszyna. Porównaj możliwość zakwaterowania w Muszynie w zależności od standardu oraz ceny. Muszyna, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Muszynie:
Muszyna to miejscowość uzdrowiskowa zlokalizowana w woj. Małopolskim w powiecie nowosądeckim, usytuowana w dolinie rzeki Poprad oraz jej dwóch dopływów - Szczawnika oraz Muszynki. Lokalizacja Muszyny jest jej dużym atutem, można stąd choćby pieszo dostać się na Słowację (odległość 5km) czy Krynicy Zdroju (odległość 11km). Dodatkowo uroku miejscowości nadaje okalający ją Popradzki Park Krajobrazowy. Ludzie przyjeżdżający tu zwracają uwagę na fakt świeżego i dobroczynnie działającego mikroklimatu. Już po dobie spędzonej w Muszynie oddech staję się głębszy oraz odczuwalnie zwiększa się wentylacja płuc. Najbardziej sławetnym zabytkiem Muszyny są ruiny zamku wznoszące się na stromym wzgórzu (przez co turyści wykorzystują go także jako punkt widokowy). Zamek ten w latach swojej świetności strzegł szlaku na Węgry. W mieście jest dość szeroko rozwinięta infrastruktura noclegowo turystyczna. W Muszynie nie sposób się nudzić. Jeśli już uda nam się zapoznać z klimatycznym rynkiem ozdobionym XVIII wiecznymi kapliczkami św. Floriana i św. Jana możemy zrelaksować się w parku wodnym, w centrum rekreacyjno sportowym przy ulicy Zdrojowej, czy w jednej z licznych kameralnych knajpek. Kiedy już spędzimy wystraczająco dużo czasu by poznać miejscowy koloryt możemy spacerkiem czy na rowerze wybrać się do naszych południowych sąsiadów – Słowaków.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Muszyna, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: