Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Ośrodek Wczasowy Augustyna, Jastarnia, ul. Nad Zatoką 8
od 75 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Ośrodek wypoczynkowy:Ośrodek Wczasowy Augustyna
Adres:Jastarnia, ul. Nad Zatoką 8
Ilość miejsc:85 miejsc noclegowych, 29 pokoi
Aktywny wypoczynek:Kitesurfing, Narty wodne, Windsurfing, Żeglarstwo
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Ośrodek Wczasowy Augustyna
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
*** OŚRODEK WCZASOWY AUGUSTYNA ***
Jastarnia, ul. Nad Zatoką 8

Wszystkie pokoje w naszym ośrodku mają widok na Małe Morze. Ośrodek położony jest 50 m od plaży południowej i 800 m od plaży północnej. Składa się z dwóch 2-piętrowych pawilonów mieszkalnych i budynku socjalnego (recepcja, jadalnia, sala tenisa stołowego, barek). Wszystkie pokoje mają okna skierowane na południe, widok na Zatokę Gdańską, telewizor (20 programów), czajnik elektryczny oraz pełen węzeł sanitarny (prysznic, ubikacja, umywalka).

Ośrodek dysponuje pokojami:
# 2-osobowymi z łazienką (około 19 m2, 1 wersalka i 1 tapczan, bez balkonu);
# 3-osobowymi z łazienką (około 30 m2, 1 wersalka i 2 tapczany, z balkonem);
# 3-osobowymi z łazienką typu studio 2+1 (około 30 m2, 1 wersalka i 2 tapczany, z balkonem);
# 4-osobowymi z łazienką typu studio 2+2 (około 30 m2, 2 wersalki i 2 tapczany, czyli dwie 2-osobowe sypialnie z balkonami połączone przedpokojem z łazienką).

Posiłki wydawane są w następujących godzinach:
# 09.00 śniadania
# 16.00 obiadokolacje.

Bliskość wody sprawia, że jest to wymarzone miejsce do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Nasz akwen to płytka (od 0,5 do 1,8 m głębokości w promieniu 1 km od plaży) i płaska woda sprzyjająca szczególnie mniej zaawansowanym windsurferom, a także dzieciom, które bezpiecznie moga bawić się w płytkiej i o wiele cieplejszej niż nad pełnym morzem wodzie. Do dyspozyji wczasowczów na miejscu działa przechowalnia sprzętu windsurfingowego oraz rowerów. W pobliżu ośrodka istnieje możliwość brania indywidualnych lekcji. Już teraz zapraszamy na nasz krótki kurs windsurfingu oraz do naszych WindFotoGalerii , gdzie można obejrzeć kilkanaście zdjęć związanych z windsurfingiem w OW Augustyna.

Na ogrodzonym terenie ośrodka znajduje się bezpłatny i niestrzeżony parking oraz plac zabaw dla dzieci, czyli huśtawki, zjeżdżalnia i tzw. małpi gaj. Ośrodek nie jest ogrzewany. W pokojach nie ma ręczników i nie przyjmujemy psów, kotów i innych zwierząt domowych.

Zapraszamy od soboty 28 maja do niedzieli 18 września 2011r. Rezerwację i sprzedaż wczasów na sezon letni 2011 rozpoczynamy w dniu 5 marca 2011.

Półwysep helski to jedyny w swoim rodzaju, długi na 34 km, wąski pasek piaszczystego lądu, otoczony od północy Bałtykiem, a od południa Zatoką Pucką. Czyste plaże, mikroklimat, zatrzymane w czasie rybackie miasteczka z niskimi domkami o czerwonych dachach, wąskie uliczki poobsadzane głogiem, to niepowtarzalny koloryt "Reboków". Kto przyjechał tu jeden raz, zawsze będzie tu wracał.
Półwysep Helski powstał dzięki prądom morskim, które niosły piasek wypłukiwany z dna morskiego. Powstawał stopniowo, najpierw jako ławica, która tworzyła małe wysepki mające w końcu połączyć się i utworzyć ten wąski pasek piasku zwany dziś Helską Kosą, Gęsią Szyją czy po prostu Półwyspem Helskim.

Od północy brzeg półwyspu jest wyrównany, znajduje się tam wał wydmowy oraz przepiękne, szerokie plaże. Najwyższe wydmy to Góra Szwedów (15 m n.p.m.) i Bocianie Gniazdo. Fale oraz kra lodowa spowodowały, że z południowej strony linia brzegowa jest pofałdowana. Interesujący jest też klimat Półwyspu - małe amplitudy temperatur, niskie opady, największa w Polsce ilość dni słonecznych przy jednoczesnym wietrze - idealne i wymarzone wprost miejsce do uprawiania windsurfingu i żeglarstwa oraz innych sportów wodnych. Bogata przyrodę "lądową" Półwyspu tworzą kormorany, perkozy, biegusy, czajki, petrele, mewy, rybitwy, sarny, zające, dziki, lisy i jeże oraz wiele, wiele innych. W wodach otaczających Półwysep żyją ryby morskie (flądry, śledzie, szproty, dorsze, łososie, trocie wędrowne) i słodkowodne (szczupaki, płocie, okonie). Do zatoki zaglądają też foki szare, delfiny białonose i morświny. Od 1978r. Półwysep ze względu na specyficzne położenie i mikroklimat należy do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Jastarni:

Ulica: noclegi ul. Nad Zatoką

Ośrodek Wczasowy Augustyna — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Parking
Pralnia
Prasowalnia
Plac zabaw dla dzieci

Ośrodek Wczasowy Augustyna — Rozrywka

Wypożyczalnia sprzętu sportowego
Drink bar

Aktywny wypoczynek w okolicy — Jastarnia

Kitesurfing w najbliższej okolicy
Narty wodne w najbliższej okolicy
Windsurfing w najbliższej okolicy
Żeglarstwo w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 75 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 2-osobowy z łazienką, radio, TV75 zł do 130 zł za osobę
Pokój z widokiem na morze
Pokój 3-osobowy z łazienką, radio, TV75 zł do 130 zł za osobę
Pokój z widokiem na morze
Pokój 4-osobowy z łazienką, radio, TV75 zł do 130 zł za osobę
Pokój z widokiem na morze
Studio 3-osobowe z łazienką, radio, TV75 zł do 130 zł za osobę
Pokój z widokiem na morze
Studio 4-osobowe z łazienką, radio, TV75 zł do 130 zł za osobę
Pokój z widokiem na morze
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka