Pokoje gościnne Solina

znaleziono 20 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Solinie, województwo podkarpackie, powiat leski

Solina Pokoje - „Każdy żeglarz powinien spędzić choć jeden urlop na Jeziorze Solińskim. Tu ma szansę przeżyć niebywałą satysfakcję i radość bytowania w środowisku dzikiej przyrody; lasów schodzących do samego jeziora, urwistych górskich ścian....są tu wąskie gardła, dwustu, trzystu metrowe, ściśnięte górskimi zboczami, o przedziwnych zawirowaniach wiatru.” – fragment z przewodnika autorstwa Wojciecha Kuczkowskiego. Czego chcieć więcej? Jeśli jeszcze uda się „upolować” tanie pokoje w Solinie, to wymarzony urlop ma szansę powodzenia.


Wolne pokoje Solina – gwarancja udanego wypoczynku


Pobyt nad Jeziorem Solińskim to wakacje wypełnione atrakcjami, a wolne pokoje Solina to doskonały pomysł na bezpieczny nocleg. Zachęcamy do odwiedzenia stron portalu e-turysta, tu każdy globtroter znajdzie nocleg dopasowany do możliwości finansowych i potrzeb. Zapraszamy w Bieszczady!W rejonie Jeziora Solińskiego nikt, na pewno, nie będzie się nudził. Jedynym mankamentem sezonowego pobytu może być natłok turystów i mnogość komercyjnych atrakcji. Osoby, które poczują się zmęczone wakacyjnym gwarem powinny pamiętać, iż Solina to doskonała baza wypadowa w majestatyczne i tajemnicze Bieszczady, pełne legend i wspomnień o Biesach i Czadach. Stąd blisko do Ustrzyk Dolnych, Leska i Sanoka. Bieszczadzki Park Narodowy kusi szlakami, dostosowanymi do różnym możliwości turystów. Warto wybrać się do Cisnej, oddalonej o niecałe 28 kilometrów. A w Cisnej koniecznie trzeba odwiedzić kultowe miejsce, diaboliczną Siekierezadę, gdzie w asyście bieszczadzkich, anielsko-diabelskich duchów można dobrze zjeść i cieszyć się towarzystwem niebanalnych osób.

Pokoje gościnne Solina – na skraju bieszczadzkiego morza


Solina, wieś w województwie podkarpackim znana jest przede wszystkim z bliskiego sąsiedztwa Jeziora Solińskiego. Przed wybudowaniem zapory (1968 rok), która spiętrzyła nurt Sanu oraz Solinki wieś znajdowała się w miejscu obecnego zbiornika. Po przeniesieniu ulokowano ją na północno-wschodnim brzegu zalewu. Miejscowość nie jest zbyt duża, a potocznie określenie Solina oznacza region turystyczny wokół Jeziora Solińskiego oraz sam zalew. Gmina Solina to prawie dwieście kilometrów kwadratowych, a większość miejscowości ulokowana jest w okolicy zalewu. Rejony te ściągają w swe zróżnicowane, malownicze tereny licznych wczasowiczów. Tu odpocząć można na plaży, podczas spacerów, wypraw rowerowych, rejsów żeglarskich i wypadów rowerkiem wodnym. Solina to idealna okolica na rodzinne wakacje. Tu każdy spędzi czas tak, jak chce. W doborze miejsc noclegowych przydatny okazuje się portal społecznościowy e-turysta, gdzie pod hasłem „Pokoje gościnne Solina” odnaleźć można sprawdzone miejsca noclegowe. Wszystkie oferty opatrzone są zdjęciami, informacjami, komentarzami. Tu każdy znaleźć można wakacyjne lokum dla siebie i rodziny. Portal e-turysta pomoże zaplanować udany pobyt, wskaże na ciekawe atrakcje w okolicy, zaproponuje niebanalne wycieczki, pomoże dokonać wyboru niezdecydowanym. Polecamy! Wakacje – kierunek Solina!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Solina, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: