Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Plac Neptuna, Międzyzdroje, ul. Niepodległości 2c/4 i 4a
od 19 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Apartament:Plac Neptuna
Adres:Międzyzdroje, ul. Niepodległości 2c/4 i 4a
Ilość miejsc:4 miejsca noclegowe, 2 pokoje
Obiekt czynny:przez cały rok
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
Plac Neptuna
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Oferujemy Państwu do wynajęcia
Apartament Niebieski
Apartament Słoneczny

Noclegi Międzyzdroje - Apartament Niebieski

Apartament Niebieski swoją nazwę zawdzięcza kolorystyce wnętrza. W słoneczne, upalne dni można odnieść wrażenie, że znaleźliśmy chłodny azyl.

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku.

W mieszkaniu, które ma 47 m2 mogą zamieszkać 4 osoby. Są tu dwa pokoje z dużym aneksem kuchennym, łazienką i obszernym balkonem. W większym pokoju znajduje się dwuosobowa, bardzo wygodna, rozkładana kanapa. W drugim pokoju mogą spać 2 osoby na pełnowymiwarowym, piętrowym łóżku. Zatem jest to idealne rozwiązanie dla rodziny z dwójką dzieci. Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę ceramiczną, zlewozmywak, lodówkę, czajnik, toster, kuchenkę mikrofalową oraz różne niezbędne naczynia i sztućce. W łazience mają Państwo do dyspozycji dużą kabinę prysznicową.

Międzyzdroje Noclegi - Apartament Słoneczny

Apartament słoneczny swoją nazwę zawdzięcza kolorystyce wnętrza, a także dużemu nasłonecznieniu jakie w nim panuje już od wschodu słońca.

Mieści się on na drugim piętrze czteropiętrowego budynku

W mieszkaniu, które ma 32 m2 mogą zamieszkać 4 osoby. Są tu dwa pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. W większym pokoju znajduje się dwuosobowa, bardzo wygodna, rozkładana kanapa. W drugim pokoju mogą spać 2 osoby na pełnowymiarowym, piętrowym łóżku. Zatem jest to idealne rozwiązanie dla rodziny z dwójką dzieci. Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę ceramiczną, zlewozmywak, lodówkę, czajnik, toster oraz różne niezbędne naczynia i sztućce. W łazience mają Państwo do dyspozycji dużą kabinę prysznicową.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Międzyzdrojach:

Ulica: noclegi ul. Niepodległości

Plac Neptuna — Udogodnienia i wyposażenie

Telewizor / sala telewizyjna
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki

Aktywny wypoczynek w okolicy — Międzyzdroje

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Oferty dodatkowe oraz imprezy specjalne

oferta szczególnie korzystna dla rodzin 2+2 - Plac Neptuna

oferta szczególnie korzystna dla rodzin 2+2

Międzyzdroje, ul. Niepodległości 2c/4 i 4a (Apartament)
Oferta stała
140 - 280/całość

Apartament Niebieski swoją nazwę zawdzięcza kolorystyce wnętrza. W słoneczne, upalne dni można odnieść wrażenie, że znaleźliśmy chłodny azyl. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. W mieszkaniu, które ma 47 m2 mogą zamieszkać 4 osoby. Są tu dwa pokoje z dużym aneksem kuchennym, łazienką i obszernym balkonem. W większym pokoju znajduje się dwuosobowa, bardzo wygodna, rozkładana kanapa. W drugim pokoju mogą spać 2 osoby na pełnowymiarowym, piętrowym łóżku. Zatem jest to idealne rozwiązanie dla rodziny z dwójką dzieci. Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę ceramiczną, zlewozmywak, lodówkę, czajnik, toster, kuchenkę mikrofalową oraz różne niezbędne naczynia i sztućce. W łazience mają Państwo do dyspozycji dużą kabinę prysznicową. Apartament słoneczny swoją nazwę zawdzięcza kolorystyce wnętrza, a także dużemu nasłonecznieniu jakie w nim panuje już od wschodu słońca. Mieści się on na drugim piętrze czteropiętrowego budynku W mieszkaniu, które ma 32 m2 mogą zamieszkać 4 osoby. Są tu dwa pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. W większym pokoju znajduje się dwuosobowa, bardzo wygodna, rozkładana kanapa. W drugim pokoju mogą spać 2 osoby na pełnowymiarowym, piętrowym łóżku. Zatem jest to idealne rozwiązanie dla rodziny z dwójką dzieci. Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę ceramiczną, zlewozmywak, lodówkę, czajnik, toster oraz różne niezbędne naczynia i sztućce. W łazience mają Państwo do dyspozycji dużą kabinę prysznicową. P.S. - mieszkania znajdują się w budynku położonym przy deptaku Plac Neptuna - parking pod domem-bezpłatny lub płatny strzeżony w odległości ok.100m, - doba hotelowa trwa od 16.00. do 12.00. - odległość od morza około 350m,

więcej
Pokaż więcej ocen »
Zapytaj o wolne miejsca
od 19 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 4-osobowy z łazienką, radio, TV19 zł do 60 zł za osobę
Apartament 4-osobowy z łazienką, radio, TV19 zł do 60 zł za osobę
Apartament 4-osobowy z łazienką, radio, TV120 zł do 260 zł za całość
Studio 4-osobowe z łazienką, radio, TV40 zł do 60 zł za osobę
Mieszkanie 4-osobowe z łazienką, radio, TV19 zł do 60 zł za osobę
Mieszkanie 4-osobowe z łazienką, radio120 zł do 260 zł za całość
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka