Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Obiekt Noclegowy PTTK Podzamcze, Przemyśl, ul. Walerego Waygarta 3
od 26 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Hostel:Obiekt Noclegowy PTTK Podzamcze
Adres:Przemyśl, ul. Walerego Waygarta 3
Ilość miejsc:46 miejsc noclegowych, 9 pokoi
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
 • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
 • Zapytaj o wolne miejsca
Obiekt Noclegowy PTTK Podzamcze
 • PL
 • EN
 • RU
Oferujemy Państwu noclegi w naszym Obiekcie Noclegowym "Podzamcze", najtańsze noclegi w Przemyślu. Nasz obiekt znajduje się przy ulicy Waygarta 3, w centrum Przemyśla, na Starówce, 200 metrów od Rynku, bazyliki archikatedralnej, muzeów, Zamku Kazimierzowskiego i Parku Miejskiego oraz stoku narciarskiego.

Jest to równocześnie punkt wyjścia szlaków turystycznych: czerwonego przez Kopystańkę, Birczę i Góry Słonne do Sanoka oraz zielonego przez Bukowy Garb i Helusz do Dynowa.

Obiekt czynny jest 24 godziny na dobę posiada, 46 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych oraz w 18-osobowej sali zbiorowej, centralne ogrzewanie, ciepłą wodę, prysznice, WC i mini kuchenkę do samodzielnego przygotowywania posiłków. W pokojach są łóżka piętrowe. W pobliżu znajduje się również niedroga restauracja, puby, bary, pizzerie oraz kino. Bezpośrednio przy obiekcie znajduje się niestrzeżony parking dla kilku samochodów lub autokaru.

Tutaj działa również Biuro Turystyczne PTTK Przemyśl, gdzie można zamówić przewodnika i wycieczki. Jest to równocześnie siedziba naszego Oddziału PTTK i punk sprzedaży pamiątek i odznak.

Przemyśl – miasto położone nad Sanem w południowo-wschodniej Polsce, 14 km od granicy z Ukrainą, liczące 67 847 mieszkańców, co czyni je drugim pod względem ludności miastem województwa podkarpackiego.
Najstarsze miasto regionu i jedno z najstarszych miast Polski. We wczesnym średniowieczu jeden z historycznych Grodów Czerwieńskich, przedmiot nieustannej rywalizacji ze strony Polski, Rusi i Węgier. Następnie m.in. część Rusi Halickiej, a także stolica niezależnego księstwa. Po 1344 stolica rozległej ziemi przemyskiej. Po I rozbiorze Polski w zaborze austriackim, w okresie autonomii galicyjskiej jedno z najważniejszych miast Galicji, przekształcony w trzecią co do wielkości twierdzę w Europie (Twierdza Przemyśl) z olbrzymim garnizonem wojskowym. W latach 1920–1939 w województwie lwowskim, w latach 1945–1975 w województwie rzeszowskim, w latach 1975–1998 stolica województwa przemyskiego. Siedziba starosty powiatu przemyskiego, a także powiat grodzki. Siedziba dwóch metropolii kościelnych Kościoła katolickiego: obrządku łacińskiego oraz wschodniego.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Przemyślu:

Ulica: noclegi ul. Walerego Waygarta

Udogodnienia i wyposażenie

Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki

Rozrywka w okolicy

Sauna w odległości ok. 1 km
Solarium w odległości ok. 500 m
Gabinet masażu w odległości ok. 800 m
Gabinet odnowy w odległości ok. 500 m
Gabinet kosmetyczny w odległości ok. 500 m
Fitness w odległości ok. 1 km
Siłownia w odległości ok. 1 km
Bilard w odległości ok. 1 km

Aktywny wypoczynek w okolicy

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
 • gość
  Dodano: 4 marca 2013 16:55

  Ocena:
  4,6/5Szczegóły oceny
  Cena w stosunku do oferty
  4,5/5
  Udogodnienia i wyposażenie
  4,5/5
  Oferty dodatkowe i rozrywka
  5/5
  Lokalizacja
  4,5/5
Pokaż więcej ocen »
Zapytaj o wolne miejsca
od 26 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy49 zł za pokój
Pokój 2-osobowy36 zł za osobę
Pokój 3-osobowy31 zł za osobę
Pokój 4-osobowy31 zł za osobę
18 x
Pokój 18-osobowy26 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka