Kwatery prywatne Białystok

znaleziono 31 ofert noclegowychofert (14 w Białymstoku oraz 17 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Białymstoku, województwo podlaskie, powiat Białystok

Kwatery prywatne w miejscowości Białystok. Porównaj możliwość zakwaterowania w Białymstoku w zależności od standardu oraz ceny. Białystok, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Białymstoku:
Od magnackiej rezydencji przez prężny ośrodek przemysłowy aż po dzisiejszą stolicę Podlasia, tak w kilku słowach można scharakteryzować historię unikalnego i pięknego miasta Białegostoku. Kultura i tradycje tego miasta powstawały dzięki ludziom wielu narodowości, religii i wyznań. Dzięki nim stolica Podlasia może dziś szczycić się swym niepowtarzalnym kulturalnym kolorytem. Białystok pełni funkcję centrum gospodarczego, naukowego i turystycznego regionu a na tle całej Polski wyróżnią się unikalną, bogatą oraz rozległą przyrodą. Znajduje się w obszarze funkcjonującym pod nazwą Zielone Płuca Polski. . Aglomeracja miejska sąsiaduje z słynnym Narwiańskim Parkiem Narodowym. Takie usytuowanie rezerwatów przyrody w bezpośrednim sąsiedztwie miasta jest unikatowe. Ze względu na te walory w 1993 r. Białystok jako pierwsze miasto w Polsce został przyjęty do międzynarodowego projektu Sieci Zdrowych Miast prowadzonego przez Światową Organizację Zdrowia. Przyroda przyciąga wrażliwych na piękno turystów jednak nie tylko takich można spotkać w tym mieście. Wielką gratką dla miłośników historii oraz ludzi ciekawych świata jest wielokulturowość tego miasta, widoczna niemal w każdym zakątku tego miasta. Od architektury, po naleciałości językowe. Przez Białystok przebiega międzynarodowa drogowa trasa europejska E67, łącząca kraje Europy Zachodniej ze Skandynawią, znana też pod nazwą Via Baltica.
Kwatery prywatne Białystok, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Białymstoku w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Białymstoku obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Białymstoku kwatera prywatna noclegi Białystok i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Białystok tani nocleg. Pokoje i kwatery w Białymstoku. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Białymstoku. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Białymstoku? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Białymstoku u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Białystok, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: