Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Willa Mały Dworek, Zakopane, ul. Jana Kasprowicza 30E
od 65 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Pokoje gościnne:Willa Mały Dworek
Adres:Zakopane, ul. Jana Kasprowicza 30E
Ilość miejsc:10 miejsc noclegowych, 5 pokoi
Aktywny wypoczynek:Narciarstwo, Narciarstwo biegowe, Snowboard, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Willa Mały Dworek
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Zapraszamy Państwa do komfortowej Willi "Mały Dworek" położonej w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Atrakcyjne położenie willi czyni to miejsce godnym polecenia. "Mały Dworek" jest idealny dla ludzi, którzy chcą odpocząć od zgiełku życia.

Opis
Każdy pokój Willi "Mały Dworek" zaprojektowano z myślą o twoim komforcie i dobrym wypoczynku. Możesz wybrać, który wystrój pokoju najbardziej Ci odpowiada, zdecydować się na wnętrze klasyczne, eleganckie albo jeżeli wolisz, na pokój ze skosami i z belkami odwołujący się do stylistyki Podhala.

Pokoje na pierwszym piętrze willi "Mały Dworek" posiadają telewizor, mały aneks kuchenny (lodówka, czajnik, sztućce, naczynia) oraz elegancką łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową, toaletę, miękkie ręczniki i mydełka. W pokoju znajdują się meble wykonane z drzewa modrzewiowego oraz duże łóżko małżeńskie. Drewniane deski na suficie, które ciekawie kontrastują z kolorem ścian willi, zapewnią przytulną i ciepłą atmosferę. Okna wychodzące na dwie strony świata sprawiają, że pokój jest jasny a balkon z krzesłami i stolikiem, zapewnia dodatkową przestrzeń do relaksu.

Pokoje na drugim piętrze Willi "Mały Dworek" (poddasze) odwołują się do stylistyki Podhala poprzez skosy i ściany obłożone naturalnym drewnem. Są to przytulne sypialnie, które posiadają telewizor, duże łóżko małżeńskie oraz elegancką łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową, toaletę, miękkie ręczniki i mydełka. Wychodząc z pokoju wkraczasz w część dzienną obejmującą jadalnię i aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, bezprzewodowy czajnik, kuchenkę mikrofalową, zlewozmywak, toster oraz naczynia. Korzystając z kompletnie wyposażonego aneksu kuchennego przygotujesz królewskie śniadanie albo romantyczną kolację. Taki komfort zapewni Ci w Zakopanem tylko Willa "Mały Dworek".

Zakopane - miasto i gmina w województwie małopolskim, siedziba powiatu tatrzańskiego. W latach 1977–1994 miejscowość była siedzibą gminy Tatrzańskiej. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa nowosądeckiego.

Regulamin płatności:

1. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości nie mniejszej niż 30% wartości rezerwacji na konto bankowe.
2. Płatności należy dokonać do 3 dni od momentu dokonania wstępnej rezerwacji lub w innym terminie uzgodnionym wcześniej z wynajmującym pokój.
3. Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
4. Pozostałą należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu gotówką lub kartą płatniczą.
5. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie oraz regulaminie ośrodka przez osobę dokonującą rezerwacji.
6. Nie wykorzystanie całości pobytu przez gościa na skutek póżniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji , nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.

Regulamin:
1. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 i trwa do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
2. Podstawą do zameldowania się w pokoju jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu.
3. Pokój w Willi "Mały Dworek" wynajmowany jest na doby.
4. Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w obecności wynajmującego pokój.
5. Willa "Mały dworek" uwzględnia życzenia Gościa przedłużenia pobytu w miarę mozliwości i wolnych pokoi.
6. Willa "Mały Dworek" świadczy usługi zgodne z ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie ich do wynajmującego , co umożliwi niezwłoczną reakcję i wyjaśnieniezaistniałej sytuacji.
7. Obowiązuje całkowityb zakaz palenia w pokojach, na korytarzu, klatce schodowej. Jeżeli w dniu wymeldowania okaże się, że w pokoju było palone, Gość zostanie obciążony karą w wysokości 200 zł.
8. Zakaz uzywania w pokojach otwartego ognia ( m. in. lampek naftowych, gazowych, własnych kuchenek elektrycznych i gazowych)
9. Willa "Mały Dworek" zobowiązuje się zapewnić Gościom pościel i ręczniki. Jeżeli ręczniki oraz pościel będą używane do wycierania obuwia, podłogi itp. W dniu wyjazdu będą musieli ponieść koszty na zakup nowych ręczników oraz pościeli.
10. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 6:00.
11. Goście ponoszą odpowiedzialnośc majątkową w razie powstania jakichkolwiek szkód, chodżby wina powstała z winy nieumyślnej, lub z winy odwiedzających go osób.
12. Goście proszeni są o powiadomienie wynajmującego w przypadku odwiedzin gości spoza obiektu.
13. Osoby nie zameldowane w Willi "Mały Dworek" mogą przebywać w pokoju od godz. 7:00 do 22:00
14. Zachowanie gości wynajmujących pokój nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Willa "Mały Dworek" może odmówić dalszego świadczenia usług osobie która narusza tę zasadę i nakazania niezwłocznego opuszczenia obiektu.
15. Willa "Mały Dworek" nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wniesione przez Gościa na teren obiektu oraz za rzeczy w nim pozostawione.
16. Parking jest niestrzeżony, na terenie obiektu. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim rzeczy.
17. Nie akceptujemy zwierząt w obiekcie.
18. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania dyspozycji przedmioty te zostaną zniszczone.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Zakopanem:

Ulica: noclegi ul. Jana Kasprowicza

Willa Mały Dworek — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Room serwis
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Grill / miejsce na ognisko

Rozrywka w okolicy — Zakopane

Basen otwarty w najbliższej okolicy
Aquapark w najbliższej okolicy

Aktywny wypoczynek w okolicy — Zakopane

Narciarstwo w najbliższej okolicy
Narciarstwo biegowe w najbliższej okolicy
Snowboard w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 65 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV65 zł do 95 zł za osobę
w cene wliczone śniadanie
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:
Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)

Dostępne płatne wyżywienie

śniadania (BB)od 15 zł