Pokoje gościnne Sandomierz

znaleziono 19 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Sandomierzu, województwo świętokrzyskie, powiat sandomierski

Pokoje w miejscowości Sandomierz. Porównaj możliwość zakwaterowania w Sandomierzu w zależności od standardu oraz ceny. Sandomierz, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Sandomierzu:

Pokoje gościnne Sandomierz – z wizytą u ojca Mateusza


Oprócz wspomnianego już komisarza Szackiego z powieści Miłoszewskiego, Sandomierz ma jeszcze jednego bohatera, który związany jest tym razem nie z literaturą, a z X muzą. Mowa oczywiście o ojcu Mateuszu z serialu o tym samym tytule. Film stanowi odpowiednik włoskiej serii „Don Matteo”, a Sandomierz pełni w nim rolę włoskiego, spokojnego miasteczka. Wizyta w Sandomierzu to doskonały pomysł na weekendowy wypad. Planując pobyt warto rozglądnąć się za noclegiem w pokojach, które dla turystów przygotowane zostały przez gościnnych sandomierzan. Nocleg tego typu daje możliwość poznania miasta „od kuchni”. Pokoje są świetnie ulokowane, zwykle tuż obok najciekawszych atrakcji. Pobyt w nich wiąże się zwykle z rozsądną ceną, a spokój i bezpieczeństwo gwarantowane są od pierwszych minut pobytu. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na strony portalu społecznościowego e-turysta, gdzie w zakładce „wolne pokoje Sandomierz” odnaleźć można ciekawe propozycje. Zapraszamy!

Pokoje w „Małym Rzymie” – pokoje Sandomierz


Jeśli nocleg w „Małym Rzymie” to tylko „Pokoje Sandomierz”! Miasto ulokowane jest w województwie świętokrzyskim. Przez miasto przepływa Wisła, a nazwa miasta, według części badaczy, wywodzi się od nazwy rzeki San, która niedaleko Sandomierza „domierza” do Wisły. Miasto położone jest na siedmiu wzgórzach i pochwalić się może podziemnymi labiryntami, stąd określenie „Mały Rzym”.

Wolne pokoje Sandomierz – na trasie Teodora Szackiego


Było piękne, było najpiękniejsze w Polsce, było włoskie, toskańskie, europejskie, niepolskie, było miastem, w którym chciało się zakochać od pierwszego wejrzenia, zamieszkać i nigdy nie wyjeżdżać. Tak o Sandomierzu pisze Zygmunt Miłoszewski w „Ziarnie Prawdy”. W mieście tym rozgrywa się druga część detektywistycznego cyklu Miłoszewskiego. Tym razem główny bohater, Teodor Szacki, próbuje rozwikłać sandomierską zagadkę. Sandomierz stał się tłem powieści, a jego zabytki zostały opisane przez autora z dużą dbałością o realistyczne szczegóły. Jeden z krytyków tygodnika Polityka napisał: „Ziarno prawdy to kawałek porządnej literatury kryminalnej, z dobrze zarysowaną intrygą i świetnie portretowanymi postaciami. Ale jest jeszcze jeden plus – mianowicie wnikliwy opis pięknego, pełnego mrocznych tajemnic miasta. Jeżeli wybiorę się kiedyś do Sandomierza, to z książką Miłoszewskiego zamiast przewodnika.” Sandomierz to „miasto z duszą”. Wszyscy, którzy choć raz pojawili się w murach miasta, deklarują powrót. Planując wypoczynek w Sandomierzu warto skorzystać z oferty noclegowej „Tanie pokoje Sandomierz”, która została opisana wyczerpująco na stronach portalu e-turysta. Zachęcamy do lektury!

Tanie pokoje Sandomierz na szlaku turystycznym


Przez miasto przebiega wiele słynnych szlaków. Między innymi są to: cysterski szlak świętego Jakuba, szlak Via Jagiellonica (łączący dawne stolice państwa polsko-litewskiego: Kraków i Wilno), szlak Architektury Drewnianej oraz Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. W Sandomierzu miłośnik spacerów poczuje się jak w raju. Spacery po Starym Mieście, które stanowi kompleks urbanistyczno-architektoniczny i krajobrazowy, trwać mogą bez końca. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także wędrówki Podziemną Trasą Turystyczną. Sandomierz, to miasto w którym warto zatrzymać się na dłużej. Tych, którzy planują pobyt w Sandomierzu odsyłamy na strony e-turysty i zachęcamy do skorzystania z propozycji noclegowych zgromadzonych pod hasłem „pokoje gościnne Sandomierz”.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Sandomierz, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Sandomierzu

Jakich cen noclegów w pokojach gościnnych można się spodziewać w Sandomierzu?
Ceny noclegów w pokojach gościnnych w Sandomierzu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Sandomierzu kształtują się na poziomie 60-65 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Sandomierzu można znaleźć wiele ofert pokojów gościnnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Sandomierzu 17 pokojów gościnnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie pokojów gościnnych w Sandomierzu spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.