Kwatery prywatne Lądek-Zdrój

znaleziono 54 oferty noclegoweoferty (8 w Lądku Zdroju oraz 46 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Lądku Zdroju, województwo dolnośląskie, powiat kłodzki

Kwatery prywatne w miejscowości Lądek-Zdrój. Porównaj możliwość zakwaterowania w Lądku Zdroju w zależności od standardu oraz ceny. Lądek-Zdrój, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Lądku Zdroju:
Lądek-Zdrój to miasto administracyjnie przynależne do powiatu Kłodzkiego, województwa dolnośląskiego; jest siedzibą władz gminy. Geograficznie Lądek Zdrój położony jest u podnóża Gór Złotych gdzie mieszczą się takie szczyty jak Trojak (776 mnpm), Modzel (694 mnpm), Radoszka (565 mnpm) oraz Kieczna (564 mnpm). W Lądku Zdroju panuje wyjątkowy mikroklimat zwany bodźcowym którzy bardzo dobroczynnie wpływa na kondycje psychofizyczną osób odwiedzających. Jeśli ktoś dłużej będzie przebywał w Lądku Zdroju z pewnością zwróci uwagę na to że miejscowość ta w sposób dość widoczny podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich – miejska praktycznie nie odróżnia się od innych tego typu miast w Polsce, dostrzeżemy tu kamieniczną zabudową, liczne sklepy czy inne punkty usługowe, natomiast druga część nazwana na potrzeby tego tekstu Zdrojową z pewnością zasługuje na szczególną uwagę. W części tej usytuowana są liczne i bardzo dobrze wyposażone ośrodki przyrodolecznicze, pijalnie wód uzdrowiskowych, sanatoria oraz bardzo dobrze utrzymane parki, trasy spacerowe, które wręcz zachęcają do relaksu. Atmosfera w Lądku zdroju bardzo sprzyja spokojnemu odpoczynkowi oraz regeneracji psychicznej i fizycznej. Można powiedzieć , że jest tu sennie ale dobrym tego słowa znaczeniu. Ludzie który potrzebują wyciszenia, refleksji, zatrzymania się – na pewno odnajdą się Lądku Zdroju.
Kwatery prywatne Lądek-Zdrój, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Lądku Zdroju w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Lądku Zdroju obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Lądku Zdroju kwatera prywatna noclegi Lądek-Zdrój i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Lądek-Zdrój tani nocleg. Pokoje i kwatery w Lądku Zdroju. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Lądku Zdroju. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Lądku Zdroju? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Lądku Zdroju u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Lądek-Zdrój, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: