Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Sanatorium Energetyk, Świnoujście, ul. Stefana Żeromskiego 4
od 47 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Sanatorium, Uzdrowisko:Sanatorium Energetyk
Adres:Świnoujście, ul. Stefana Żeromskiego 4
Aktywny wypoczynek:Narty wodne, Nurkowanie, Wakeboard, Wędkarstwo, Windsurfing, Żeglarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Sanatorium Energetyk
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Sanatorium Uzdrowiskowe "Energetyk" to ośrodek przy promenadzie, 70m od morza. Posiadamy apartamenty i pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z TV satelitarną, telefonem, łazienką.

Leczymy:
choroby serca i naczyń, nadciśnienie i niedociśnienie, miażdżyce tętnic, astmę, rozedmę płuc, nieżyty nosa, zatok i krtani, cukrzyce typu II nieinsulinozależną, tarczycę, choroby kobiece, wczesną cukrzycę, choroby reumatologiczne i dermatologiczne, otyłość oraz osteoporozę.

Sanatorium posiada własną stołówkę, kawiarnię, zakład fryzjerski, bazę zabiegową.

Wykonujemy na miejscu następujące zabiegi:
kąpiel solankowa, lV-komorowa, perełkowa, okłady borowinowe i parafinowe, inhalacje solankowe, pole magnetyczne, laser, ultradźwięki, lampa solux i biotron, elektrolecznictwo, interdyn, terapuls, masaż wirowy, podwodny, klasyczny, limfatyczny, wibracyjny i relaksacyjny na fotelu, gimnastyka zbiorowa i indywidualna, siłownia, krioterapia.

Uwaga: ośrodek jest wyposażony w dwie windy osobowe.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium "Energetyk" to jedna z nowocześniejszych placówek uzdrowiskowych w Polsce, położona w dzielnicy uzdrowiskowej miasta Świnoujścia.

Historia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sanatorium "Energetyk" sięga roku 1962. Utworzone wówczas i konsekwentnie rozbudowywane przez kolejne lata w sercu strefy uzdrowiskowej Świnoujścia zakładowe sanatorium uzdrowiskowe, należące do Zrzeszenia Związków Zawodowych Energetyki, przeszło ewolucje stając się aktualnie samodzielną i samofinansującą się placówką leczniczą, specjalistycznym, uznanym i wieloprofilowym ośrodkiem, wpisanym w krajową sieć specjalistycznych placówek ochrony zdrowia.

W ośrodku stanowiącym jednolitą całość znajduje się:
- baza hotelowa: pokoje jedno i dwu-osobowe i trzy-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym / kabina prysznicowa. WC, umywalka/ wyposażonych w sprzęt RTV, telefon, lodówkę itp.;
- kompleks gastrnomiczno-żywieniowy realizujący diety zaordynowane przez lekarzy specjalistów, zgodnie z wytycznymi Instytutu Zdrowego Żywienia;
- zakład przyrodo-leczniczy, w którym prowadzi się zabiegi w zakresie.

Sanatorium "Energetyk" organizuje turnusy ogólnousprawniające z programem rekreacyjnym i specjalistyczne z programem psychoterapeutycznym dla następujących grup osób: a/ z chorobami układu krążenia b/ ze schorzeniami układu oddechowego oraz osób starszych, niepełnosprawnych z ogólnego stanu zdrowia. Ponadto Sanatorium "Energtyk" świadczy usługi lecznicze dla grup zorganizowanych w ramach umów podpisanych z Narodowym Funduszem Zdrowia, dla osób indywidualnych nie posiadających skierowań.

Do dyspozycji kuracjuszy są ponadto: kawiarnia, taras widokowy, gabinet fryzjerski.

Na terenie ośrodka prowadzona jest działalność kuluralno-oświatowa, w ramach której istnieje możliwość organizowania różnego rodzaju imprez takich jak: - wycieczki turystyczno-krajoznawcze / m.in. do Szczecina, Kołobrzegu Kamienia Pomorskiego, po wyspie Wolin, do Berlina, Kopenhagi, Malme/
- imprezy kulturalno-rozrywkowe
- wieczorki taneczne
- ogniska

Ośrodek prowadzi całoroczną działalność - wykaz turnusów w OFERCIE

Świnoujście – miasto na prawach powiatu, uzdrowisko w północno-zachodnim krańcu Polski, w woj. zachodniopomorskim z portem morskim, położone nad Świną i Morzem Bałtyckim, jedyne w Polsce miasto położone na 3 dużych wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór oraz na kilkudziesięciu (łącznie 44) małych, niezamieszkanych wysepkach. Według danych z 30 czerwca 2010 r. miasto zamieszkiwało 40 759 osób, co lokuje miasto na 5. pozycji w województwie pod względem ludności. Granice Świnoujścia obejmują powierzchnię 197,23 km² (2. miejsce w województwie i 8. w kraju).

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Świnoujściu:

Ulica: noclegi ul. Stefana Żeromskiego

Sanatorium Energetyk — Udogodnienia i wyposażenie

Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Sala konferencyjna

Sanatorium Energetyk — Rozrywka

Solarium
Siłownia
Sala sportowa
Drink bar

Rozrywka w okolicy — Świnoujście

SPA w najbliższej okolicy
Basen kryty w najbliższej okolicy
Wypożyczalnia sprzętu sportowego w najbliższej okolicy
Wypożyczalnia sprzętu wodnego w najbliższej okolicy
Drink bar w najbliższej okolicy

Aktywny wypoczynek w okolicy — Świnoujście

Narty wodne w najbliższej okolicy
Nurkowanie w najbliższej okolicy
Wakeboard w najbliższej okolicy
Wędkarstwo w najbliższej okolicy
Windsurfing w najbliższej okolicy
Żeglarstwo w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 47 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, TV130 zł do 160 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV135 zł do 155 zł za pokój
Pokój 3-osobowy z łazienką, TV140 zł do 145 zł za pokój
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:
Wyżywienie w cenie: pełne wyżywienie - śniadania, obiady, kolacje (FB)