Kwatery prywatne Sztutowo

znaleziono 31 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Sztutowie, województwo pomorskie, powiat nowodworski

Kwatery prywatne w miejscowości Sztutowo. Porównaj możliwość zakwaterowania w Sztutowie w zależności od standardu oraz ceny. Sztutowo, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Sztutowie:
Sztutowo jest miejscowości letniskową i wypoczynkową zlokalizowaną między Zatoką Gdańską, a Zalewem Wiślanym, czyli położoną na Żuławach Wiślanych, które obejmują szeroką deltę Wisły uchodzącej do Morza Bałtyckiego. Historia Sztutowa sięga 1432 roku, kiedy to pojawiły się pierwsze wzmianki o osadzie, której początkiem była stojąca na tych terenach karczma oraz stadnina koni należąca do Zakonu Krzyżackiego. Po rozbiorach tereny te zostały zagarnięte przez Prusy, a po I Wojnie Światowej wchodziły w skład Wolnego Miasta Gdańsk. Podczas II Wojny Światowej mieścił się tutaj niemiecki obóz koncentracyjny „KL Stutthof” w którego miejscu funkcjonuje teraz Muzeum Stutthof. Ze znanych osobistości, które przebywały w Sztutowie należy wymienić cara Piotra Wielkiego wraz z carycą Katarzyną oraz Artura Schopenhauera, który mieszkał w Sztutowie wraz z rodziną w dzierżawionym dworze. W okolicy znajdują się szerokie piaszczyste plaże na których zorganizowano dwa oficjalne kąpieliska nad Zatoką Gdańską. Poszukiwacze skarbów szczególną uwagę zwracają na okoliczne plaże po sztormach, gdyż często na brzeg wyrzucone zostają kawałki bursztynu. Warty wspomnienia jest również rezerwat przyrody „Katy Rybackie” w którym zamieszkują Kormorany Czarne oraz Czaple Siwe. Zwolennicy zwiedzania zabytków nie powinni ominąć kościoła pod wezwaniem św. Wojciecha oraz mostu zwodzonego na Wiśle Królewickiej.
Kwatery prywatne Sztutowo, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Sztutowie w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Sztutowie obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Sztutowie kwatera prywatna noclegi Sztutowo i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Sztutowo tani nocleg. Pokoje i kwatery w Sztutowie. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Sztutowie. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Sztutowie? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Sztutowie u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Sztutowo, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: