Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Zakątek Skrzynia, Skrzynia 12
od 8 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Camping, Pole namiotowe:Zakątek Skrzynia
Adres:Skrzynia 12
Ilość miejsc:30 miejsc noclegowych, 1 pokój
Obiekt czynny:przez cały rok
Aktywny wypoczynek:Spływy kajakowe, Wędkarstwo, Nordic walking, Trasy rowerowe
Zakątek Skrzynia
  Zapraszamy do nowo powstającego pola namiotowego-campingowego położonego w Borach Tucholskich w miejscowości Skrzynia gm. Osiek powiat starogardzki. Dobry dojazd z Autostradą A1 z węzła Kopytkowo ok 21 km. a z węzła Warlubie ok. 20 km Teren objęty jest programem NATURA 2000.
  Miejscowość położona jest nad jeziorem słonym ( występuje w dużej ilości sandacz), teren bogaty jest w dużą ilość szlaków rowerowych i pieszych. W pobliżu znajduje się rezerwat czapli szarej i azyl dla dzikich zwierząt w leśniczówce Kałębnica. Pole namiotowe jest w całości zmeliorowane, został nowo wybudowany węzeł sanitarny i odnowiony pomost przylegający do plaży . Na polu znajduje się boisko do piłki siatkowej .

  Cały teren to 4,5 ha, który graniczy z Lasami Państwowymi ( las 60 letni) i bezpośrednio z jeziorem ( plaża i pomost) , na terenie całej działki las zajmuje ok 1 ha.

  Zdjęcia nie oddają piękna miejsca.

  Możliwość palenia ognisk ( chrustu pod dostatkiem)

  CENNIK:
  1 doba - Namiot, Przyczepa, Camper - 40 zł ( cena zawiera wszystkie opłaty: samochód, osoby przebywające na polu, psa, prąd,prysznice)

  POBYT NA CAŁY SEZON - 01.05,2018 - 30.09,2018 - 2000 zł + prąd według wskazania licznika Osoba stawiająca przyczepę na cały sezon ma do dyspozycji wyznaczone miejsce o wymiarach ok. 12m/11m. Cena zawiera pobyt dla dwóch osób i ich dzieci, możliwość podłączenia do ujęcia wody, korzystanie z natrysków, opłatę za psa i samochód.

  Uwaga: ORGANIZUJEMY SPŁYWY KAJAKOWE RZEKĄ WDA - odbiór i przywóz z pola namiotowego - rzeka przepływa 2 km od pola namiotowego.

  ZDJĘCIA ROBIONE POCZĄTEK MAJA 2016

  W sezonie 2017 będzie możliwość wynajęcia przyczepy czteroosobowej w pełni wyposażonej z tarasem i widokiem na jezioro w cenie 100 zł za dobę ( w cenie prysznice, prąd , pościel) - zdjęcia wkrótce.

  Rozrywka

  Siatkówka plażowa

  Aktywny wypoczynek

  Spływy kajakowe
  Wędkarstwo
  Nordic walking

  Aktywny wypoczynek w okolicy

  Trasy rowerowe w odległości ok. 1 km
  captchazmień obrazek
  pola wymagane zostały oznaczone symbolem
  Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
  Zapytaj o wolne miejsca
  od 8 zł za osobę
  Dostępne miejsca noclegowe:
  Camping (przyczepa campingowa) 4-osobowe30 zł za całość
  Zapytaj o wolne miejsca
  Dodaj do schowka
  Informacje dodatkowe:

  Akceptujemy zwierzęta domowe (cena za zwierzę: 0 zł)