Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z
Polityki Prywatności.
Do sklepu i centrum blisko. Wlascicieke bardzo mili a na powitanie dostaliśmy wino i czekoladki. Spędziliśmy tu 10 dni i już mamy ochotę tu wrócić. Jedyny może mankament : tv źle odbiera i po paru dniach nie było już wifi. Ale na wakacje jedzie się też po to żeby się odciąć od ekranów więc nam to nie przeszkadzało
Cudowne miejsce na wypoczynek oraz piesze wycieczki a także kąpiele w jeziorze, spływy kajakowe, itp.
Sklep w pobliżu.
Przemili i pomocni właściciele i sąsiedzi.
Z chęcią wrócimy.
Właściciele bardzo mili i pomocni :) polecam każdemu kto uwielbia ciszę i spokój .