Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Sanatorium Uzdrowiskowe Revita, Muszyna, ul. Zielona 3
od 40 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Sanatorium, Uzdrowisko:Sanatorium Uzdrowiskowe Revita
Adres:Muszyna, ul. Zielona 3
Ilość miejsc:125 miejsc noclegowych, 80 pokoi
Aktywny wypoczynek:Narciarstwo, Snowboard, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Sanatorium Uzdrowiskowe Revita
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Naszym celem jest oferowanie skutecznych usług dla poprawy Twojego zdrowia i ducha. Liczą się dla nas satysfakcja i dobre wspomnienia z pobytu w naszym Sanatorium. Dlatego stale doskonalimy nasze umiejętności oraz podnosimy standard świadczonych przez nas usług.

Oferujemy wspaniały wypoczynek, skuteczne zabiegi lecznicze oraz niezapomniane wrażenia. W branży uzdrowiskowej działamy już od ponad 40 lat. Nasze sanatorium od samego początku swojego istnienia świadczyło usługi dla NFZ.

Historia

Historia budynku ma swój początek w latach 70-tych. Obiekt został oddany do użytku w 1975 roku. Jego pierwszym właścicielem było Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Budownictwa mieszczące się przy ulicy Pogodnej w Lublinie. Głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa było świadczenie usług sanatoryjnych w związku z tym otrzymało ono nazwę Dom Sanatoryjno – Wczasowy „BUDOWLANI”, którą później zmodyfikowano na Sanatorium Uzdrowiskowe „BUDOWLANI”. Pod tą nazwą firma funkcjonowało aż do 2003 roku. W tym czasie trzykrotnie zmieniała swego właściciela. W 1993 roku Ośrodek został przejęty przez Przedsiębiorstwo Usług Mieszkalnych i Socjalnych z Lublina, a dwa lata później stał się własnością Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowego „ZDS” Sp. z o.o. w Lublinie. Obecnie tj. od 2001 roku 100% udziałów Spółki posiada „FS-HOLDING” S.A. w Lublinie. Spółka działa pod firmą Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej „REVITA” Sp. z o.o.

Położenie

Sanatorium mieści się w Muszynie położonej w malowniczej części Beskidu Sądeckiego na wysokoości 450 m n.p.m. Dzięki swemu położeniu turyści mogą liczyć na wspaniałe widoki, czyste powietrze, ciszę i spokój. Muszyna posiada wiele cech charakterystycznych dla klimatu zaciszy górskich, a malowniczość i różnorodność tła leśnego uważa się za czynnik działający uspokajająco. Bogate złoża wód mineralnych wykorzystywane są w leczeniu wielu rodzajów schorzeń.

Obiekt usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu lipowego "Obrożyska" - który jest jedynym tak dużym skupiskiem lipy drobnolistnej w Europie Środkowej. W pobliżu Ośrodka (50-250 m) przepływają trzy rzeki: Poprad, Muszynka, Szczawniczek. Na tym ostatnim, ze względu na kaskadowe uregulowanie koryta, istnieją dogodne warunki do bezpiecznej kąpieli. W pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie, liczne szlaki turystyczne i trasy rowerowe.

Baza sanatorium

Obiekt dysponuje 130 miejscami noclegowymi w pokojach jedno- i dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym, piękną stołówką, która jest w stanie pomieścić jednocześnie 120 osób. Baza zabiegowa mieści się w tym samym budynku, co wpływa pozytywnie na przebieg kuracji i jej późniejsze efekty. Obiekt został częściowo przystosowany dla potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, posiada windę oraz podjazdy.

Świadczymy kompleksowe usługi sanatoryjne i rehabilitacyjne przy wykorzystaniu dobrze wyposażonej bazy zabiegowej mieszczącej się w obiekcie Sanatorium. Nasi Goście korzystają m.in. z sal do kinezyterapii, urządzenia do hydroterapii, fizjoterapii, światłolecznictwa, areozoloterapii. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę medyczną.

Specjalistyczna kadra

Sanatorium zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, czuwającą nad prawidłowym przebiegiem kuracji oraz doskonałym samopoczuciem naszych gości. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską sprawowaną przez wysoko wykwalifikowane i doświadczone osoby.

Nad skutecznym przebiegiem procesu leczenia czuwa Ordynator Sanatorium – I stopień specjalizacji chorób wewnętrznych, II stopień specjalizacji balneoklimatologii, balneologii i medycyny fizykalnej. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie lecznictwa uzdrowiskowego. Anioł Stróż naszego Sanatorium. Czuwa w dzień i w nocy nad prawidłowym przebiegiem kuracji, wspiera pacjentów w trudnych chwilach.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Muszynie:

Ulica: noclegi ul. Zielona

Sanatorium Uzdrowiskowe Revita — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Prasowalnia
Grill / miejsce na ognisko
Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Ogród
Plac zabaw dla dzieci

Sanatorium Uzdrowiskowe Revita — Rozrywka

Solarium
Gabinet masażu
Gabinet odnowy
Siłownia
Wypożyczalnia sprzętu sportowego
Wypożyczalnia rowerów
Drink bar

Rozrywka w okolicy — Muszyna

Boisko do koszykówki/piłki nożnej w najbliższej okolicy

Aktywny wypoczynek w okolicy — Muszyna

Narciarstwo w odległości ok. 1 km
Snowboard w odległości ok. 1 km
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 40 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, TV60 zł za osobę
Pobyt dzieci do lat 4 bez świadczeń bezpłatnie; dzieci do lat 10 otrzymują zniżkę 20%
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV50 zł za osobę
Pobyt dzieci do lat 4 bez świadczeń bezpłatnie; dzieci do lat 10 otrzymują zniżkę 20%
Apartament 3-osobowy z łazienką, TV70 zł za osobę
Pobyt dzieci do lat 4 bez świadczeń bezpłatnie; dzieci do lat 10 otrzymują zniżkę 20%
Studio 4-osobowe z łazienką, TV40 zł za osobę
Pobyt dzieci do lat 4 bez świadczeń bezpłatnie; dzieci do lat 10 otrzymują zniżkę 20%
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:

Dostępne płatne wyżywienie

śniadania (BB)12 zł
pełne wyżywienie - śniadania, obiady, kolacje (FB)40 zł
obiady18 zł
obiadokolacje26 zł
kolacje14 zł

Nie akceptujemy zwierząt domowych.