Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
"Kamyczek" domki letniskowe w Rewalu, Rewal, Rybitwy 14
od 70 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Domek letniskowy:"Kamyczek" domki letniskowe w Rewalu
Adres:Rewal, Rybitwy 14
Ilość miejsc:4 miejsca noclegowe, 4 pokoje
Obiekt czynny:sezonowo (w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia)
Obiekt jest aktualnie czynny
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
"Kamyczek" domki letniskowe w Rewalu
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
"Kamyczek" to kameralny ośrodek ( tylko 3 domki letniskowe na dużej działce ! ) przyjmujący wczasowiczów w spokojnej dzielnicy Rewala w kierunku Niechorza, z dala od zgiełku, spacerem około 7-10 minut do wygodnego zejścia na plażę.

Obiekt całkowicie zamknięty z własnymi miejscami parkingowymi.Na terenie ośrodka mamy kominek do grillowania, dla dzieci plac zabaw (statek piracki ) z huśtawkami, zjeżdżalnią i bujawką .

Oferujemy naszym wczasowiczom piętrowe domki w konstrukcji drewnianej, przeznaczone dla 4 osób.Każdy domek posiada dwie oddzielne sypialnie,jedną na parterze drugą na piętrze.

Oprócz sypialni na parterze mamy pokój dzienny wyposażony w komplet wypoczynkowy, stół z krzesłami do posiłków dla całej rodziny, kominek,radio, telewizor LCD i aneks kuchenny.Obok łazienka z kabiną prysznicową i WC.W razie chłodów można rozpalić w kominku przy czym drzewo opałowe można nabyć na pobliskiej stacji benzynowej.

Na piętrze obok sypialni znajduje się pokój sypialny przechodni

Każdy domek posiada taras z meblami ogrodowymi oraz 2 leżakami.

Oferujemy programy cyfrowej telewizji naziemnej oraz niekodowane kanały telewizji satelitarnej.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim dla osób ceniących wczasy rodzinne.

Palenie tytoniu w pomieszczeniach jest zabronione, zwierzęta domowe niedozwolone.

W sezonie letnim w terminie od 01.07-28.08 na pobyt w turnusach 7 dniowych rozpoczynających i kończących się w sobotę lub w niedzielę.

Doba pobytowa rozpoczyna się o godz.16:00 a kończy o godz. 10:00 dnia następnego.

Rezerwacji dokonujemy poprzez E-maila:tom111213@onet.pl lub telefonicznie 796219976 po czym osoba rezerwująca otrzyma dane bankowe dla dokonania wpłaty.

Rezerwacja zostaje potwierdzona po wpłaceniu 30% wartości pobytu.

Reszta należności oraz kaucja zwrotna w wysokosci 100 PLN zostaje wpłacona w pierwszym dniu pobytu w trakcie zameldowania.

www.kamyczek.com.pl

Regulamin korzystania z domków

Niniejszy Regulamin określa warunki,na których można dokonać rezerwacji i najmu Domków.Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.W momencie dokonania rezerwacji ( wpłacenia 30% zaliczki ) umowę najmu uważa się za zawartą.
2. Uzgodnioną rezerwację wstępną ( telefoniczną ) należy potwierdzić wpłacąjac na podane konto kwotę zaliczki,o której mowa w pkt. 1 w ciągu 3 dni ( liczy się data zaksięgowania na koncie odbiorcy ).Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje anulację rezerwacji wstępnej.
Dokonując rezerwacji Wynajumujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji rezerwacji i dopełnienia obowiązku meldunkowego zgodnie z przepisami ustawy z dn.29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych i ich aktualizacji.
Wpłata zaliczki przez Wynajmującego oznacza ,że akceptuje on przedmiotowy regulamin najmu.
Pozostałą kwotę za pobyt Wynajmujący wpłaca gotowka w dniu przyjazdu przy pobieraniu kluczy.
W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 100 PLN,która jest zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu Domku.
W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas,zaliczka nie podlega zwrotowi.
Doba zaczyna się o godzinie 16:00 ( przyjazd ), a kończy się o godz.10:00 (wyjazd ).
Wynajmujący zobowiązany jest do poinformowania Właściciela lub osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy najpóźniej jeden dzień przed przyjazdem,jeżeli godzina przyjazdu jest inna niż w punkcie 7 ( godz. 16:00 ).
W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę,Wynajmujący zobowiązany jest do natychmiastowego powiadomienia telefonicznie osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy.
Wynajmujący zobowiązany jest w dniu przyjazdu do uregulowania całej należnoṡci za pobyt nawet,jeśli z przyczyn niezależnych od Właściciela,przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu ( przyczyny osobiste,problemy komunikacyjne,strajki itp.).
W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Wynajmującego,kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.
Zakwaterowanie i wykwaterowanie nastepuje w Domku w obecności Właściciela lub osoby upoważnionej.
W przypadku przekroczenia deklarowanej liczby osób korzystających z Domku ( bez zgody i wiedzy Właściciela lub osoby upoważnionej ),Właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy ze wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.
Cena usług świadczonych przez Właściciela Domków nie obejmuje ubezpieczenia. Wynajmujący korzystają z usług na własne ryzyko.Za doznane urazy,szkody i zniszczenia majątku ( szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby ), również za kradzież bagaży w czasie całego pobytu,firma nie ponosi odpowiedzialności (radzimy przed przyjazdem odpowiednio się ubezpieczyć ).
Wynajmujący po przyjeździe,przed wprowadzeniem się zobowiązany jest odebrać Domek,tzn. sprawdzić meble, okna, kabinę prysznicową i inne urządzenia znajdujące się w Domku.
Uwagi co do uszkodzeń,zniszczeń należy zgłosić natychmiast do Właściciela.
Właściciel dopuszcza możliwość stwierdzenia uszkodzeń tzw. ukrytych,ale tylko w elementach niewidocznych ( takich jak uszkodzone łózko,drzwi do szafy itp. ).
Brak uwag ze strony Wynajmującego,co do takich uszkodzeń w ciągu 4 godz. Po otrzymaniu kluczy oznacza,że Wynajmujący nie ma zastrzeżeń co do całego lokalu,a wszystkie urządzenia i meble znajdują się w dobrym stanie.
Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe w Domku w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to,by wszystkie naprawy zniszczeń,uzupełniania braków w wyposażeniu lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt.
W Domku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu
Parkowanie samochodów jest możliwe tylko w miejscu wskazanym przez Właściciela.
W przypadku,gdy Wynajmujący w sposób znaczacy narusza spokój i / lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm wspołżycia miedzy ludźmi, Właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Wynajmującemu pobytu w Domku i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
Jeśli w skutek wykroczenia przeciwko ciszy nocnej obowiązującej od godziny 22:00 do 6:00 Właściciel lub osoba odpowiedzialna za klucze zostanie zmuszona do uzasadnionej interwencji wezwania policji,Właściciel ma prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy.
Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w Domku nie wolno używać jakichkolwiek przyżądów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową,nie będących na wyposażeniu a mogących stwarzać zagrożenie pożarowe np.:grzałki elektryczne,grzejników,palników gazowych itp.Zabrania się rozpalania piecyka grillowego na tarasie Domku lub w jego pobliżu poza miejscem do tego przeznaczonym.Zakazane jest również wnoszenia do Domku materiałów łatwopalnych wybuchowych lub o nieprzyjemnym zapachu.
Wynajmujący nie ma prawa bez wcześniejszej pisemnej zgody Właściciela obiektu dokonywać jakichkolwiek napraw lub czynić jakichkolwiek nakładów lub zmian w Domku.O konieczności dokonania takich Wynajmujący jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Właściciela objektu.Wynajmujący zobowiązany jest do zwrotu Domku w stanie zastanym,co obejmuje w szczególności pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych przed wyjazdem.Nie dostosowanie się do powyższego zobowiazania skutkuje utratą pozostawionej kaucji celem opaty generalnego sprzątania Domku.
Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności spowodowane np.czasowym brakiem wody czy energii elektrycznej.
Korzystanie z placu zabaw jest dozwolone tylko w obecności rodziców.
Nie odpowiadamy na wiadomości SMS,a zawarte w nich informacje będą ignorowane.
28.Prawem właściwym dla sporów pomiędzy Właścicielem a Wynajmującym jest prawo polskie.Ewentualne spory będą rozstrzygane sądownie,a sądem właściwym będzie sąd właściwy dla siedziby Właściciela.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Rewalu:

Ulica: noclegi ul. Rybitwy

"Kamyczek" domki letniskowe w Rewalu — Udogodnienia i wyposażenie

Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Grill / miejsce na ognisko
Plac zabaw dla dzieci
Piaskownica
Sprzęt plażowy
Sala z kominkiem

Aktywny wypoczynek w okolicy — Rewal

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 70 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Domek 4-osobowy z łazienką, TV70 zł za osobę
Aneks kuchenny,2 sypialnie.1-piętro
Domek 4-osobowy z łazienką, TV70 zł za osobę
Aneks kuchenny,2 sypialnie.1-piętro
Domek 4-osobowy z łazienką, TV70 zł za osobę
Aneks kuchenny,2 sypialnie.1-piętro
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka