Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Zacisze, Korczyna, Węglówka 99
od 20 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Agroturystyka:Zacisze
Adres:Korczyna, Węglówka 99
Ilość miejsc:11 miejsc noclegowych, 4 pokoje
Aktywny wypoczynek:Wypoczynek w siodle, Narciarstwo, Narciarstwo biegowe, Snowboard, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Zacisze
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu lub weekendu w gościnnych progach naszego gospodarstwa pięknie położonego między lasami w sercu Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. Z okien naszych pokoi rozpościerają się malownicze krajobrazy.

Porośnięte lasami wzgórza i pagórki charakterystyczne dla tej części Pogórza Dynowskiego to wymarzone cele spacerów i wędrówek pieszych o każdej porze roku.

Amatorzy białego szaleństwa o różnych stopniach zaawansowania znajdą łatwo miejsce do sprawdzenia swoich umiejętności narciarskich zimą. W niewielkiej odległości od gospodarstwa dostępny jest wyciąg narciarski, a także trasy biegowe wiodące leśnymi duktami.

Miłośnicy jazdy konnej znajdą okazję do odbycia wędrówek i przejażdżek korzystając z usług prywatnej stajni w Czamorzekach dysponującej okazałymi wierzchowcami.

Największe atrakcje w zasięgu ręki to: uwiecznione przez Aleksandra Fredrę, dominujące nad okolicą ruiny zamku „Kamieniec” oraz legendarny rezerwat skalny „Prządki”. W czasie świetności „Kamieńca” bywali w nim m.in. król Władysław Jagiełło i inni władcy, rodzimi i zagraniczni. Dziś również przebywają tu artyści amatorzy i profesjonaliści, dla których teren ten jest źródłem inwencji twórczej.

Jesteśmy w stanie uczynić zadość każdemu życzeniu naszych pensjonariuszy w zakresie organizacji wycieczek, wędrówek, spotkań towarzyskich przy ognisku itp. Uczynimy wszystko, by pobyt u nas przyniósł Wam wiele pozytywnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć, a także pozwolił poznać ojczyste dzieje, tradycje i unikalne walory tego zakątka Polski.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Korczyna – wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie krośnieńskim, w gminie Korczyna, ok. 5 km na północny wschód od Krosna. Miejscowość jest siedzibą gminy Korczyna.

Zacisze — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Prasowalnia
Grill / miejsce na ognisko
Plac zabaw dla dzieci

Zacisze — Rozrywka

Wypożyczalnia sprzętu sportowego

Korczyna — Aktywny wypoczynek w okolicy

Wypoczynek w siodle w najbliższej okolicy
Narciarstwo w najbliższej okolicy
Narciarstwo biegowe w najbliższej okolicy
Snowboard w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 20 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z TV20 zł do 25 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z TV40 zł do 50 zł za pokój
Pokój 3-osobowy z TV60 zł do 75 zł za pokój
Pokój 4-osobowy z TV80 zł do 100 zł za pokój
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka