Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy, kontakt możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy.
Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, zaloguj się na swoje konto.
Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy, kontakt możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy.
Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, zaloguj się na swoje konto.
Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Agroturystyki Wichrowe Wzgórze.
Obiekt usytuowany jest w malowniczej wsi OSIEK, w pobliżu Kęt i Oświęcimia. Położenie obiektu na wzgórzu, wraz z otaczającą go zielenią oraz brakiem innych zabudowań stwarza idealne warunki zarówno do czynnego jak i biernego wypoczynku. Obiekt otwarty jest przez cały rok, w lec… Pokaż więcej
Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Agroturystyki Wichrowe Wzgórze.
Obiekt usytuowany jest w malowniczej wsi OSIEK, w pobliżu Kęt i Oświęcimia. Położenie obiektu na wzgórzu, wraz z otaczającą go zielenią oraz brakiem innych zabudowań stwarza idealne warunki zarówno do czynnego jak i biernego wypoczynku. Obiekt otwarty jest przez cały rok, w lecie będąc idealnym schronieniem przed miejskim ukropem, a w zimie ciepłą i przytulną przystanią. Stosunkowo niewielka ilość miejsc noclegowych jest gwarancją intymności każdego gościa. Na terenie całego obiektu jest dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego.
Na terenie agroturystyki znajduje się duży ogród z laskiem, gdzie istnieje możliwość grillowania, wędzenia oraz robienia ogniska. Cały obiekt jest ogrodzony. Parking dla gości. Do dyspozycji gości deska do prasowania, żelazko, suszarka na pranie, odkurzacz. Mile widziane zwierzaki po wcześniejszym uzgodnieniu.
Oferta:
APARTAMENT PANTERA - dla 6 osób, powierzchnia 60 m2,
-w pełni wyposażona kuchnia
-salon: 4 łóżka jednoosobowe, meble, TV
-sypialnia: 2 łóżka jednoosobowe, meble
-łazienka: prysznic, wanna, WC
-duży taras widokowy z pięknym widokiem na Beskid Żywiecki
-balkon
APARTAMENT ORCHIDEA - dla 6 osób, powierzchnia 50 m2
-duży salon z wyposażoną kuchnią, rozkładana sofa (dwuosobowa), łóżko jednoosobowe, meble, płaski TV 42 cale SMART
-sypialnia: 3 łóżka jednoosobowe
-łazienka: prysznic, WC
-parter z wyjściem na ogród
POKÓJ MAKI - dla 4 osób
-pokój: 4 łóżka jednoosobowe, meble, płaski TV 32 cale
-łazienka: prysznic, WC
-do dyspozycji gości w pełni wyposażona kuchnia i stołówka znajdująca się na tym samym piętrze
POKÓJ CHABRY - dla 3 osób
-pokój: 3 łóżka jednoosobowe, meble, płaski TV 32 cale
-łazienka: prysznic, WC
-do dyspozycji gości w pełni wyposażona kuchnia i stołówka znajdująca się na tym samym piętrze
DOMKI LETNISKOWE - dla 6 osób, powierzchnia 33 m2
-aneks kuchenny w pełni wyposażony
-salon: dwie kanapy, płaski TV 32 cale, meble
-sypialnia 1: 2 łóżka jednoosobowe, meble
-sypialnia 2: 2 łóżka jednoosobowe, meble
-sypialnia 3: 1 łóżko dwuosobowe, meble
-łazienka: prysznic, WC
-taras
Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej
Czy ten obiekt jest przyjazny osobom przyjeżdżającym ze zwierzakiem?
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota, to mamy dobrą informację. Ten obiekt deklaruje, że przyjmuje zwierzęta za dodatkową opłatą. Pamiętaj, że najlepiej rodzaj i wielkość zwierzaka dogadać z właścicielem obiektu telefonicznie.
Czy na terenie tego obiektu można zaparkować samochód?
Jeżeli wybierasz się tutaj samochodem, to z pewnością interesuje Cię, czy będzie możliwość bezpiecznego zaparkowania pojazdu. Ten obiekt deklaruje, że posiada parking lub w jego najbliższej okolicy jest możliwość zaparkowania.
Jakich cen noclegów należy się spodziewać w tym obiekcie?
Ceny w obiektach noclegowych mogą zależeć na przykład od standardu pokoju, sezonu czy długości pobytu. Jeżeli interesuje Cię bardziej szczegółowy cennik noclegów tego obiektu, to zobacz tutaj.
Czy ten obiekt posiada pokoje z własnymi łazienkami?
Obiekt deklaruje, że w swojej ofercie posiada pokoje z własnymi łazienki. Szczegółowe informacje uzyskasz od właściciela obiektu.
Jakie wyżywienie dostępne jest w tym obiekcie noclegowym?
Obiekt nie zadeklarował możliwości zakupienia wyżywienia na miejscu, ale dla gości została udostępniona możliwość samodzielnego przygotowania posiłków w kuchni.