Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy, kontakt możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy.
Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, zaloguj się na swoje konto.
Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy, kontakt możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy.
Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, zaloguj się na swoje konto.
Budynek nasz położony jest w ustronnym i zacisznym zakątku Międzybrodzia Bialskiego zwanym Doliną, blisko lasu, nad „Suchym Potokiem”. Oddalony 2 km od centrum, ale bezpieczny i z dobrym dojazdem. Koło budynku można zaparkować samochód, jest duży ogród z miejscem na ognisko, grill, możliwością gry w siatkówkę, w badmintona oraz plac zabaw i basen d… Pokaż więcej
Budynek nasz położony jest w ustronnym i zacisznym zakątku Międzybrodzia Bialskiego zwanym Doliną, blisko lasu, nad „Suchym Potokiem”. Oddalony 2 km od centrum, ale bezpieczny i z dobrym dojazdem. Koło budynku można zaparkować samochód, jest duży ogród z miejscem na ognisko, grill, możliwością gry w siatkówkę, w badmintona oraz plac zabaw i basen dla dzieci.
Gości zapraszamy do pokoi 2 i 3 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, wyposażone są w TV, czajniki bezprzewodowe, szklanki i radia, a także niektóre posiadają lodówki. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny. Nie prowadzimy stołówki. W świetlicy jest TV-sat, ping-pong, piłkarzyki i kącik dla małych dzieci.
Nie ma możliwości przyjazdu ze zwierzęciem.
Międzybrodzie Bialskie – wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Czernichów. Powierzchnia sołectwa wynosi 3095 ha, a liczba ludności 3330, co daje gęstość zaludnienia równą 107,6 os./km2. Położona na zachodnim brzegu Jeziora Międzybrodzkiego - na lewym brzegu Soły, w dolinach potoków: Ponikiew, Duża i Mała Żarnówka, na stokach Rogacza, Magurki Wilkowickiej i Hrobaczej Łąki. Ośrodek sportów wodnych, miejscowość o charakterze turystyczno-wczasowym. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa bielskiego. Początki wsi sięgają XV wieku. Należała ona wówczas do starostwa lipnickiego. Międzybrodzie Bialskie powstało przez połączenie w 1924 roku dwóch gromad chłopskich - Międzybrodzia Lipnickiego i Międzybrodzia Kobiernickiego. Znajduje się tu murowany kościół z 1863 roku. Przez wieś biegnie droga nr 948 łączaca Oświęcim z Żywcem.
Szczegółowa lokalizacja obiektu w Międzybrodziu Bialskim:
Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej
Jakich cen noclegów należy się spodziewać w tym obiekcie?
Ceny w obiektach noclegowych mogą zależeć na przykład od standardu pokoju, sezonu czy długości pobytu. Jeżeli interesuje Cię bardziej szczegółowy cennik noclegów tego obiektu, to zobacz tutaj.
Czy na terenie tego obiektu można zaparkować samochód?
Jeżeli wybierasz się tutaj samochodem, to z pewnością interesuje Cię, czy będzie możliwość bezpiecznego zaparkowania pojazdu. Ten obiekt deklaruje, że posiada parking lub w jego najbliższej okolicy jest możliwość zaparkowania.
Jakie wyżywienie dostępne jest w tym obiekcie noclegowym?
Obiekt nie zadeklarował możliwości zakupienia wyżywienia na miejscu, ale dla gości została udostępniona możliwość samodzielnego przygotowania posiłków w kuchni.
Czy ten obiekt posiada pokoje z własnymi łazienkami?
Obiekt deklaruje, że w swojej ofercie posiada pokoje z własnymi łazienki. Szczegółowe informacje uzyskasz od właściciela obiektu.