Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Dom nad Bugiem, Bużyska 28
od 60 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Agroturystyka:Dom nad Bugiem
Adres:Bużyska 28
Ilość miejsc:10 miejsc noclegowych, 5 pokoi
Obiekt czynny:przez cały rok
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Dom nad Bugiem
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Nasze gospodarstwo jest położone na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Po drugiej stronie Bugu, w oddali,
w zagłębieniach terenu znajdują się się sowieckie "bunkry", stanowiące graniczne umocnienia z ostatniej wojny.
Na wzniesieniu umiejscowiony jest Drohiczyn, miasto o burzliwej historii, jedno z najstarszych w Polsce.
Świątynie drohiczyńskie zachwycają architekturą, a także wystrojem; jedna fundacji Króla Jagiełły, druga uposażona
przez Księcia Witolda. Na uwagę zasługuje także Mielnik położony na bardzo wysokiej skarpie Bugu oraz trochę dalej, Święta Góra Grabarka, która jest najważniejszym sanktuarium prawosławia na terenie naszego kraju. Nie można pominąć Korczewa i jego Zespołu Pałacowo - Parkowego. W okresie międzywojennym, za sprawą
rodziny hrabiego Ostrowskiego, posiadłość nazywana była "Perłą Podlasia".

Pokój Grażyna:

Pokój z łazienką, usytuowany od południa z widokiem na ogród.
Duże dwuosobowe łóżko 150x200, szafa, szafki na bieliznę i ubrania, dwa fotele, stół, lampki nocne, RTV. Na ścianach znajdują się obrazy i elementy dekoracyjne. Toaleta i prysznic w oddzielnych pomieszczeniach.
Goście mogą korzystać z tarasu widokowego od strony Bugu.

Pokój Ayana:

Pokój usytuowany od strony ogrodu. Dwa jednoosobowe łóżka 95x200, szafa, szafka na ubrania, dwa fotele, stolik, lampki nocne, TV.
Na ścianach obrazy i elementy dekoracyjne. Duża łazienka "błękitna" z kabiną prysznicową. Dwie umywalki, szafki dolne i górne, wc, bidet.
Pokój Ayana ma wspólną łazienkę z pokojem Joanna. Jest to lewa strona domu i pomyślana jest jako dwa pokoje dla rodziny lub przyjaciół, jeśli
jest taka potrzeba. W drugiej wersji jest to tylko jeden pokój z własną łazienką, drugi jest wyłączony. Goście mogą korzystać z tarasu widokowego od strony Bugu.

Pokój Joanna:

Pokój usytuowany od strony Bugu. Duże dwuosobowe łóżko 150x200, szafa, szafka na ubrania, dwa fotele, ława, lampki nocne, RTV. Na ścianach obrazy i elementy dekoracyjne. Duża łazienka "błękitna" z kabiną prysznicową. Dwie umywalki, szafki dolne i górne, wc, bidet. Pokój Joanna ma wspólną łazienkę z pokojem Ayana. Jest to lewa strona domu i pomyślana jest jako dwa pokoje dla rodziny lub przyjaciół, jeśli jest taka potrzeba. W drugiej wersji jest to tylko jeden pokój z własną łazienką, drugi jest wyłączony. Goście mogą korzystać z tarasu widokowego od strony Bugu.

Pokój Magdalena:

Pokój usytuowany od strony Bugu. Duże dwuosobowe łóżko 150x200, szafa, szafka na ubrania, dwa fotele, ława, lampki nocne, RTV. Na ścianach obrazy i elementy dekoracyjne. Duża łazienka "złota" z kabiną prysznicową, głębokim brodzikiem z miejscem do siedzenia. Dwie umywalki, szafki dolne i górne, wc, bidet. Pokój Magdalena ma wspólną łazienkę z pokojem Katarzyna. Jest to prawa strona domu i pomyślana jest jako dwa pokoje dla rodziny lub przyjaciół, jeśli jest taka potrzeba. W drugiej wersji jest to tylko jeden pokój z własną łazienką, drugi jest wyłączony. Goście mogą korzystać z tarasu widokowego od strony Bugu.

Pokój Katarzyna:

Pokój usytuowany od strony ogrodu. Dwa jednoosobowe łóżka 95x200, szafa, szafka na ubrania, dwa fotele, stolik, lampki nocne, TV. Na ścianach obrazy i elementy dekoracyjne. Duża łazienka "złota" z kabiną prysznicową, głębokim brodzikiem z miejscem do siedzenia. Dwie umywalki, szafki dolne i górne, wc, bidet. Dekoracje. Pokój Katarzyna ma wspólną łazienkę z pokojem Magdalena. Jest to prawa strona domu pomyślana jako dwa pokoje dla rodziny lub przyjaciół, jeśli jest taka potrzeba. W drugiej wersji jest to tylko jeden pokój z własną łazienką, drugi jest wyłączony. Goście mogą korzystać z tarasu widokowego od strony Bugu.

Dom nad Bugiem — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Parking
Grill / miejsce na ognisko
Plac zabaw dla dzieci

Aktywny wypoczynek w okolicy — Bużyska

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 60 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV60 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka