Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy, kontakt możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy.
Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, zaloguj się na swoje konto.
Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy, kontakt możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy.
Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, zaloguj się na swoje konto.
Nasza agroturystyka znajduje się w urokliwej miejscowości, która jest położona na trasie Jelenia Góra- Zgorzelec. Obiekt jest usytuowany w Karkonoszach w pobliżu "Krajobrazowego Parku Doliny Bobru". To świetne miejsce dla tych z Państwa, którzy lubią spokój oraz przepiękne widoki. Gwarantujemy relaks na łonie natury, preferujemy oryginaln… Pokaż więcej
Nasza agroturystyka znajduje się w urokliwej miejscowości, która jest położona na trasie Jelenia Góra- Zgorzelec. Obiekt jest usytuowany w Karkonoszach w pobliżu "Krajobrazowego Parku Doliny Bobru". To świetne miejsce dla tych z Państwa, którzy lubią spokój oraz przepiękne widoki. Gwarantujemy relaks na łonie natury, preferujemy oryginalność jak i rodzinny klimat.
Pensjonat jest położony w mikroklimacie, który polecany jest dla osób mających problemy zdrowotne ze schorzeniami górnych dróg oddechowych. Niemcy znając walory uzdrowiskowe tych okolic wybudowali tutaj już w I
połowie XIX w. drugie co do wielkości sanatorium w Europie. Klimat swoje funkcje spełnia do dnia dzisiejszego.
Oferujemy Państwu nowocześnie wyposażone pokoje z łazienkami i RTV, do dyspozycji gości jest czajnik bezprzewodowy i nowa lodówka. Istnieje możliwość wyżywienia (produkty z własnego 10ha gospodarstwa).
Agroturystyka Kulczyk — Udogodnienia i wyposażenie