Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Pokoje Marysia, Rowy, ul. Leśna 3
od 30 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Pokoje gościnne:Pokoje Marysia
Adres:Rowy, ul. Leśna 3
Ilość miejsc:22 miejsca noclegowe, 7 pokoi
Obiekt czynny:sezonowo (w terminie od 1 maja do 30 września)
Obiekt jest aktualnie czynny
Aktywny wypoczynek:Wędkarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
Pokoje Marysia
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Naszym gościom oferujemy wypoczynek w wygodnych pokojach z łazienkami. Mamy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Każdy w pełni wyposażony, także w sprzęt plażowy oraz TV z możliwością oglądania naziemnej telewizji cyfrowej. W budynku jest darmowy dostęp do Internetu WiFi, goście mogą korzystać z ogólnodostępnych kuchni, naczyń stołowych i kuchennych. Przy domu jest miejsce na wypoczynek i grillowanie oraz miejsca postojowe dla naszych gości. Oferujemy również pomoc parkingową.
Tylko 500 metrów dzieli nas od morza, zaś od lasu 100 metrów.

Serdecznie zapraszamy.

Rowy to nieduża ale atrakcyjna miejscowość wczasowa przy ujściu rzeki Łupawy do Bałtyku otoczona sosnowym borem. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji.
• SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY – jeden z 23 parków narodowych w Polsce. Utworzony w 1967 roku. Jest położony w środkowej części polskiego wybrzeża, w województwie pomorskim. Obejmuje Mierzeję Łebską, Nizinę Gardeńsko-Łebską, morenę czołową z najwyższą kulminacją 114,8 m n.p.m. na wzgórzu Rowokół oraz szereg jezior: Łebsko (71,4 km²), Gardno (24,5 km²), Jezioro Smołdzińskie (43 ha), Jezioro Dołgie Wielkie (156 ha) i Dołgie Małe (6,3 ha).
• SZLAK LATARNI MORSKICH – historia latarni rozpoczyna się w 1872 roku, kiedy to na podstawie opracowanego projektu rozpoczęto budowę. Wybudowano wieżę mającą u podstawy 7 m średnicy i całkowitą wysokość 25,2 m. Jako budulca użyto ciemnoczerwonej licowanej cegły. Po trzech latach od rozpoczęcia budowy, 15 stycznia 1875 roku, latarnia została oddana do użytku.
• SZLAK ROWEROWY "ZWINIĘTYCH TORÓW" – łączy ze sobą Ustkę i Rowy ścieżką, która częściowo przebiega po poniemieckich nasypach kolejowych. Tory zostały zdemontowane po II wojnie światowej przez Armię Czerwoną i wywiezione do Związku Radzieckiego. Trasa ta ciągnie się po terenie o unikatowych walorach przyrodniczych, w strefie chronionego krajobrazu. Długość trasy obejmuje 20,7 km po drogach gruntowych. Trasa ma swój początek w Ustce a kończy w Rowach.
• REJSY WYCIECZKOWE I WĘDKARSKIE – w Rowach i okolicznych miejscowościach (Ustka, Łeba) istnieje możliwość wypłynięcia w morze w ramach organizowanych rejsów wycieczkowych. Długość poszczególnych rejsów jest różna i zależy od organizatora. Można również wypłynąć w rejs wędkarski (na dorsza :-) ale nie tylko) kilku godzinny bądź całodniowy, również w zależności od organizatora.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Rowach:

Ulica: noclegi ul. Leśna

Pokoje Marysia — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Grill / miejsce na ognisko
Ogród
Sprzęt plażowy

Rozrywka w okolicy — Rowy

Siatkówka plażowa w najbliższej okolicy
Drink bar w najbliższej okolicy

Aktywny wypoczynek w okolicy — Rowy

Wędkarstwo w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 30 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV (1 pokój)30 zł do 40 zł za osobę
Pokój 3-osobowy z łazienką, TV (4 pokoje)30 zł do 40 zł za osobę
Pokój 4-osobowy z łazienką, TV (2 pokoje)30 zł do 40 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka