Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Biały Domek, Ustronie Morskie, ul. Wiejska 38
od 50 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Pokoje gościnne:Biały Domek
Adres:Ustronie Morskie, ul. Wiejska 38
Ilość miejsc:16 miejsc noclegowych, 5 pokoi
Obiekt czynny:przez cały rok
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Biały Domek
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Ustronie Morskie to wciąż nieodkryta przez liczne grono turystów, malownicza miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim.
Znudzony tłokiem wielkomiejskiego zgiełku? Zatem Ustronie Morskie jest w sam raz dla Ciebie!
Głodny wrażeń? Uważaj! Ustrońskie atrakcje mogą wciągnąć Cie do białego rana!

Naszym gościom oddajemy do dyspozycji pokoje wraz z łazienkami i wspólnymi łazienkami, wyposażone w telewizory aby nie opuścić ulubionego serialu, lodówki by schłodzić napoje wyskokowe na wieczór i czajniki elektryczne dla będących na diecie z zupek chińskich. Masz mały samochód? Parawan i leżak może się pokurzyć w domu - u nas jest na wyposażeniu!A może pasjonująca książka i ciepły koc w chłodniejsze wieczory? O to też zadbaliśmy. A gdyby nasz dostęp do księgozbiorów nie trafił w Państwa gusta, wszechwładny Internet dostępny jest w każdym pokoju. Jednak ponieważ u nas ZAWSZE świeci słońce, z pewnością będą Państwo chcieli udać się na oddalona o 300 m plażę. A gdyby zażywając słonecznych kąpieli zapomnieli państwo o rzeczy tak prozaicznej jak jedzenie, po drugiej stronie ulicy znajduje się stołówka, a tuż obok sklep spożywczy. Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy grill (znakomity na ciepłe, letnie wieczory). Przewidzieliśmy dla Państwa również miejsca postojowe na terenie posesji.

Sprawdź nas a nie pożałujesz! Sprawdź nas a wrócisz zadowolony! Sprawdź nas i wróć! Sprawdź nas i poleć znajomym!

Ustronie Morskie — najlepiej oceniane restauracje
Cafe Ambrozja
Moloo busola
Restauracja Hotelu Lambert
Najwyżej oceniane atrakcje w lokalizacji Ustronie Morskie
Dąb Bolesław i Warcisław

polecamy również atrakcje pobliskiego Kołobrzegu:
Kołobrzeg to największe i najznakomitsze uzdrowisko na polskim Wybrzeżu, leżące w województwie zachodniopomorskim, przy ujściu rzeki Parsęty do Bałtyku. Ponadto jest to morski port handlowy, rybacki, pasażerski i wojenny.

Uzdrowisko
Już na początku XIX wieku zaczęto dostrzegać walory uzdrowiskowe Kołobrzegu, ale przełomowym momentem w dziejach miasta była decyzja z 1872 roku o likwidacji twierdzy wojskowej. Ośrodek w krótkim czasie stał się kurortem, zaczęto rozbudowę dzielnicy uzdrowiskowej, posadzono nadmorski park, a w mieście powstały liczne zieleńce.

Kołobrzeg położony u ujścia rzeki Parsęty, wśród nadmorskich lasów, w województwie zachodniopomorskim. Jest czwartym co do wielkości ośrodkiem miejskim w regionie. Pobliskie złoża borowin sprawiają, że do miasta chętnie ściągają kuracjusze, nie tylko z zachodniej części kraju. Miasto często gości też obcokrajowców – głównie Skandynawów i Niemców. Leczy się tu głównie choroby górnych dróg oddechowych, krążenia i choroby stawów. Historia Kołobrzegu sięga VIII wieku, kiedy istniała tu osada znana z pozyskiwania soli z solanek. Prawa miejskie Kołobrzeg uzyskał w kolejnym stuleciu, wtedy też pojawił się tu pierwszy gród. W X wieku Mieszko I włączył ośrodek do państwa polskiego.

Historia Kołobrzegu jako uzdrowiska ma swoje początki w 1830 r., kiedy to otwarto tu pierwszy zakład kąpieli solankowych i przed nadmorskim miastem pojawiła się zupełnie nowa perspektywa. W walkach o miasto w 1945 roku zniszczone zostały niemal wszystkie ośrodki uzdrowiskowe. Jednak pod koniec lat 50. przyjmowano tu już tysiące kuracjuszy.

Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też jego liczne zabytki. Wśród nich są m.in. gotycka Bazylika Mariacka czy neogotycki Ratusz. Warto zobaczyć również pozostałości umocnień twierdzy kołobrzeskiej.

Atrakcje
Molo w Kołobrzegu
Latarnia w Kołobrzegu
Kolobrzeska Katedra
Port Morski Kołobrzeg
Muzeum Oręża Polskiego
Ratusz Miejski Kołobrzeg
Miasto Myszy
Muzeum 6D
Pomnik Zaślubin Polski z Morzem
Pomnik Sanitariuszki
Baszta Lontowa
Rejsy na Bornholm
Zabawy w ucieczkę
Runaway - Kołobrzeg
Rejsy połączone z połowem
Oceanarium Kołobrzeg
Centrum Rozrywki Rodzinnej, Kolobrzeg
Strzelnice w tym Piracka Przygoda
Manufaktura Słodyczy Karmelowo

Pokoje U Gabrysi-u nas się liczy atmosfera a nie cena! sprawdź i przekonaj się o naszym standardzie!U nas zawsze świeci słońce i jest pogoda!Nie przepłacaj:)

Skontaktuj się z nami

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Ustroniu Morskim:

Ulica: noclegi ul. Wiejska

Biały Domek — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Dostęp do lodówki
Grill / miejsce na ognisko
Piaskownica
Sprzęt plażowy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 50 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 2-osobowy z łazienką, radio, TV50 zł do 60 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:

Akceptujemy zwierzęta domowe