Noclegi w Białce Tatrzańskiej

znaleziono 150 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Białce Tatrzańskiej, województwo małopolskie, powiat tatrzański

Położona nad rzeką Białką od której zresztą wzięła nazwę Białka Tatrzańska staje się jednym z najbardziej popularnych ośrodków turystycznych w polskich górach. Liczba dwóch tysięcy mieszkańców Białki niejednego dnia bywała trzykrotnie przewyższona przez liczbę odwiedzających ją turystów. Ta góralska wieś rozciąga się na długości aż ośmiu kilometrów, a jej najwyższy punkt przekracza siedemset metrów nad poziomem morza. Blisko stąd do Zakopanego, bo zaledwie dwadzieścia jeden kilometrów, a jeszcze bliżej do Nowego Targu. Klimat w Białce Tatrzańskiej mimo położenia w najwyższych polskich górach jest znacznie łagodniejszy niż w innych pobliskich miejscowościach. Zawdzięcza to dużemu nasłonecznieniu dzięki otwierającej się na południe szerokiej dolinie Tatr Bielskich. Atrakcyjność Białki Tatrzańskiej zimą determinują trzy duże ośrodki narciarskie i system jedna karta, piętnaście wyciągów, a także baseny termalne oraz całoroczny Aquapark. W lecie rzeka Białka daje możliwość uprawiania sportów ekstremalnych takich jak kajakarstwo górskie, czy spływy pontonowe. Swoje miejsce znajdą tutaj także amatorzy paralotniarstwa. Z ciekawych zabytków należy wymienić frewniany i zabytkowy kościółek pod wezwaniem św. Szymona i Judy Tadeusza.
Noclegi Białka Tatrzańska, szukasz noclegów w Białce Tatrzańskiej w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Białce Tatrzańskiej obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Białce Tatrzańskiej, kwatery prywatne, tanie noclegi Białka Tatrzańska i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Białka Tatrzańska w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Białce Tatrzańskiej w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Białka Tatrzańska noclegi i tanie pokoje w Białce Tatrzańskiej. Pokoje w Białce Tatrzańskiej, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Białce Tatrzańskiej. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Białce Tatrzańskiej, to tylko z nami! Białka Tatrzańska pokoje, nocleg Białka Tatrzańska na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Białce Tatrzańskiej, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.