Wernisaż Wystawy Untitled Grzegorz Stefański
Natomiast materiał będzie rejestrowany na plaży, która pełni sama w sobie funkcję sceny pod zachowania społeczne oraz granicy pomiędzy kulturą i naturą.
Gdzie?
Centrum Aktywności Twórczej w Ustce
Zaruskiego M. 1a, 76-270 Ustka
Kiedy?
4 października 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku

Nasza wystawa zaprezentuje filmową pracę, której premiera przypada na wystawę solową w Centrum Twórczej Aktywności, rok 2018, październik. Ten projekt będzie dotyczył różnicy, która zachodzi pomiędzy filmową fikcją i rzeczywistością, jak również będzie się skupiała na, nie określonej dość jasno, granicy między nimi. Natomiast materiał będzie rejestrowany na plaży, która pełni sama w sobie funkcję sceny pod zachowania społeczne oraz granicy pomiędzy kulturą i naturą. Zaś w proces twórczy zostaną zaangażowani lokalni statyści, wyrażający chęć wzięcia udziału w filmie.

Urodzony w roku 1983 Grzegorz Stefański mieszka, a także pracuje w Londynie, jak również w Warszawie. Jest ponad to absolwentem The Slade School of Fine Arts, Londyn i Pracowni Przestrzennych Działań Mirosława Bałki, Wydział Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych, Warszawa oraz filozofii - Uniwersytet Jagielloński. W roku 2017 został on laureatem londyńskiego Ivan Juritz Prize, a także zdobył Grand Prix, ustecki Biennal Sztuki Młodych, pod nazwą: „Rybie Oko 9” Artysta zadebiutował w roku 2010 na wystawie indywidualnej, która miała miejsce w Spółdzielni, o nazwie: Goldex-Poldex, w trakcie Miesiąca Fotografii, miasta Kraków. Od tamtej pory prezentował on swoje prace, między innymi w: Whitechapel Gallery, Londyn, rok 2018, w trakcie Manifesta 11, Zurych, rok 2016, Fundacja Pastificio Cerere, Rzym, rok 2014, w trakcie Art Book Fair w MoMa PS1, Nowy York, rok 2010. Prowadził również współpracę, na przykład z Królikarnią/Muzeum Narodowym, Warszawa, Nowym Teatrem, Warszawa oraz z Bunkrem Sztuki, Kraków.

Na wernisaż wystawy zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 4-go października 2018 roku, do usteckiego Centrum Twórczej Aktywności, znajdującego się przy ulicy Zaruskiego M. 1 a. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl