Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż Wystawy "Tu i Teraz" Michał Linow

Wernisaż Wystawy "Tu i Teraz" Michał Linow
 
Obywatele informacyjnego społeczeństwa nie mogą wręcz dotrzeć do obrazu obiektywnego rzeczywistości. Dzieje się tak, ponieważ są zamknięci w "bańkach filtrowych" swoich użytkowniczych preferencji.
gdzie?Nowa Kolonia
Aleja Grunwaldzka 51, 80-180 Gdańsk
kiedy?5 sierpnia 2017 od 19:00 do 22:00
organizatorKolonia Artystów

Dzisiejsze czasy mają to do siebie, że ludzie na wyciągnięcie swoich rąk mogą mieć wszystko czego zapragną. Już od młodych lat przekonuje nas świat, że marzenia mogą się spełniać i nic nie jest nieosiągalne do osiągnięcia. Efektem tych zabiegów jest to, że ludzie noszą w sobie bardzo dużo niespełnionych snów, czy aspiracji oraz marzeń. Tak łatwo jest stworzyć sobie obraz życia idealnego i zarazem nierealnego, ale w miarę dorastania możemy zauważyć, że wizji tej nie można w zasadzie spełnić. Tym samym właściwe jest stwierdzenie, że należymy do pokolenia melancholików.

Czasem potrafimy ranić innych, innym razem sami padniemy ofiara gierek innych ludzi. Wpajaną mamy wiedzę, że pieniądze nie dadzą nam szczęścia, ale kto jeszcze wierzy w tą bajeczkę? Media ciągle droczą się i pokazują nam najwspanialsze zakątki świata, które świetnie byłoby zwiedzić i zobaczyć, ukazują nam lukrowe często życie celebrytów i przekonują tym samym, że jest to rzeczywistość, a my wszyscy dążyć powinniśmy do realizacji utopijnych wizji.

Obywatele informacyjnego społeczeństwa nie mogą wręcz dotrzeć do obrazu obiektywnego rzeczywistości. Dzieje się tak, ponieważ są zamknięci w "bańkach filtrowych" swoich użytkowniczych preferencji. Przez to myślimy i pamiętamy inaczej. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że pamięć ludzka w tych czasach zastąpiona została aplikacją.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Czasem bliskość fizyczna nie oznacza, że naprawdę jesteśmy w relacji ścisłej z innymi ludźmi, ponieważ jesteś zmuszany być w jednym czasie oraz w jednym miejscu co oni. Zapraszamy Państwa serdecznie na wernisaż wystawy, pod tytułem: "Tu i Teraz" Michała Linow, który odbędzie się już 5 sierpnia 2017 roku, od godziny 19:00, w Gdańsku.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl