Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż Wystawy Malarstwa Danuta Łuczkiewicz

Wernisaż Wystawy Malarstwa Danuta Łuczkiewicz
 
Korzysta również z wielu technik, chętnie i sprawnie posługuje się akwarelą, pastelami, malarstwem olejnym, rysunkiem piórkiem z podmalówką, stosuje także techniki własne oraz gwasze.
gdzie?Dom Kultury
Kosynierów 19, 76-270 Ustka
kiedy?12 maja 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorDom Kultury w Ustce

Danuta Łuczkiewicz jest absolwentką gdańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych. Ukończyła tam malarstwo pod czujnym okiem profesor Barbary Massalskiej. Jej prace oparte są o bardzo różnorodną tematykę. Chętnie maluje pejzaże, architekturę wiejską i malarstwo sakralne, kwiaty, wykonuje portrety. Korzysta również z wielu technik, chętnie i sprawnie posługuje się akwarelą, pastelami, malarstwem olejnym, rysunkiem piórkiem z podmalówką, stosuje także techniki własne oraz gwasze.

Zwykle Danuta Łuczkiewicz wystawia swoje prace na indywidualnych wystawach, jednakże zdarza jej się również uczestniczyć w zbiorowych wystawach prac malarskich. W swoich dziełach zawiera ona ekspresyjny realizm, co budzi zainteresowanie koneserów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Warto również wspomnieć, że obrazy Danuty Łuczkiewicz często spotkać można wśród aukcji charytatywnych z których pozyskane środki, przekazywane są na rzecz chorych i potrzebujących dzieci.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl