Wernisaż Wystawy Magdaleny Jankowskiej pt. "Spojrzenia"

Wernisaż Wystawy Magdaleny Jankowskiej pt. "Spojrzenia"
Duże formaty, kontrasty, żywe kolory oraz charakterystyczne cienie, przeniosą Państwa do radosnego, pełnego słońca, a także przestrzeni świata.
Gdzie?
Nadbałtyckie Centrum Kultury - Ratusz Staromiejski
Korzenna 33/35, 80-851 Gdańsk
Kiedy?
17 lipca 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Nadbałtyckie Centrum Kultury

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do obejrzenia wystawy Magdaleny Jankowskiej, która nosi tytuł: "Spojrzenia". Jankowska jest absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych na UMK, Toruń. Pochodząca z Sopotu artystka teraz zamieszkuje, a także tworzy w stolicy.

Tematyka prac kobiety odnosi się ku osobistym przeżyciom oraz wspomnieniom. Duże formaty, kontrasty, żywe kolory oraz charakterystyczne cienie, przeniosą Państwa do radosnego, pełnego słońca, a także przestrzeni świata. Mural autorstwa Mewy Origami jest w mieście Sopot, przy Bohaterów Monte Cassino. Magdalen Jankowska od 2016 roku współtworzy MaloGranie performance, w trakcie którego maluje ona na oczach widowni, zaś Michał Sołtan wykonuje oraz komponuje muzykę na żywo.

Na wernisaż wystawy zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go lipca 2018 roku, do gdańskiego Nadbałtyckiego Centrum Kultury - Ratusz Staromiejski, znajdujący się przy ulicy Korzennej 33/35. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl