StreetArt2019 Ustka
To wspaniała okazja, by poprzez muzykę łączyć pokolenia, by wszyscy, którzy mamy nadzieję tłumnie zgromadzą się na koncertach ulicznych #StreetArt2019 integrowali się za sprawą śpiewu i tańca.
Gdzie?
Promenada Nadmorska
76–270 Ustka
Kiedy?
28 lipca 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Trasa koncertowa o nazwie #StreetArt2019 jest cyklem koncertów ulicznych, muzycznego show oraz niesamowitej dawki prawdziwej muzyki. W skład repertuaru wchodzą kompozycje własne pochodzące z płyty pod tytułem "Wstawaj" z roku 2017, a także najbardziej znane polskie utwory, które ze swoimi tekstami i muzyką tworzą kanon muzyki w Polsce, a dodatkowo można z nich odczytać płynące przesłanie. Ulicznymi koncertami artyści chcą animować mieszkających nad morzem oraz przybywających tam turystów, by aktywnie współtworzyli lokalną ofertę kulturalną. To wspaniała okazja, by poprzez muzykę łączyć pokolenia, by wszyscy, którzy mamy nadzieję tłumnie zgromadzą się na koncertach ulicznych #StreetArt2019 integrowali się za sprawą śpiewu i tańca.

W listopadzie 2018 roku koncerty uliczne #StreetArt zdobyły GRAND PRIX a także Nagrodę Publiczności podczas XI Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Marka Grechuty, odbywającego się w Sławnie. Zapraszamy serdecznie już 28 lipca 2019 roku o godzinie 19.00 na Promenadę Nadmorską w Ustce. Wstęp bezpłatny!

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl