Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spektakl teatralny: Nikt nie jest doskonały

Spektakl teatralny: Nikt nie jest doskonały
 
Poruszające, zabawne, przepełnione zaskakującymi zwrotami akcji przedstawienie, świetne role lubianych oraz dobrze znanych polskiej widowni aktorów.
gdzie?Scena teatralna NOT
Rajska 6, 80-850 Gdańsk
kiedy?20 stycznia 2018 od 17:00
za ile?70 zł
organizatorAgencja Artystyczna 44

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na doskonałą wręcz, zabawną i wzruszająca do łez komedię! Będzie to z pewnością spektakl traktujący o miłości, która pełna jest niezamierzonych gaf, śmiesznych sytuacji oraz potknięć. Bohaterowie - im bardziej się starają, tym komiczniej wypadną i tylko splot wydarzeń zgoła niezaplanowanych, czy też przewrotny los pomoże im odkryć uczucia jakimi się wzajemnie darzą.

Poruszające, zabawne, przepełnione zaskakującymi zwrotami akcji przedstawienie, świetne role lubianych oraz dobrze znanych polskiej widowni aktorów. Sztuka autorstwa Simona Williamsa swoje triumfy święciła na deskach licznych teatrów na całym świecie, teraz ma wspaniałą okazję na jej zobaczenie publika z Polski.

Serdecznie zapraszamy już 20-go stycznia 2018 roku, do gdańskiej Sceny Teatralnej NOT, znajdującej się przy ulicy Rajskiej 6. Zaczynamy o godzinie 17:00, a bilety wstępu na przedstawienie kosztują 70 złotych. Reżyserem przedstawienia jest Piotr Dąbrowski, scenografią zajęła się natomiast Justyna Joniec, zaś przekładem Elżbieta Woźniak.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Kogo zobaczymy w obsadzie? Otóż: Harriet to Magdalena Waligórska i Marta Chodorowska, Leonard to Wojciech Błach i Jacek Rozenek, Dee Dee to Michalina Sosna oraz Marta Chodorowska, zaś Gas to Zdzisław Wardejn, który również zajmował się współpracą reżyserską i Piotr Dąbrowski.

Przedstawienie trwa około dwóch godzin. I pamiętajcie Państwo, że nikt nie może być doskonały.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl