XI Ogólnopolski Festiwal Teatralny Most
Finał festiwalu to pokaz działań, które udało się wypracować w trakcie warsztatów. Zaplanowano także uroczystą ceremonię, podczas której wręczone zostaną statuetki, dyplomy oraz nagrody.
Gdzie?
Miejski Teatr Miniatura - Sala Główna
Aleja Grunwaldzka 16, 80-236 Gdańsk
Kiedy?
25 czerwca 2018
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Stowarzyszenie Kulturalno - Edukacyjne MOST

XI Ogólnopolski Festiwal Teatralny Most to propozycja konfrontacji zespołów teatralnych o amatorskim charakterze. W konfrontacjach wezmą udział zespoły niemal z całej Polski, które zaprezentują autorskie spektakle oraz wezmą udział w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez profesjonalny zespół aktorski. Serdecznie zapraszamy do Miejskiego Teatru Miniatura, gdzie w Sali Głównej przy alei Grunwaldzkiej 16 w Gdańsku 25 czerwca rozpocznie się Most - Ogólnopolski Festiwal Teatralny.

Projekt został zainicjowany w celu wykreowania wielowymiarowej płaszczyzny, na której swobodnie wymieniać się można wzajemnymi doświadczeniami oraz stanowi propozycję i pretekst do rozpoczęcia dialogu wszelakich form teatralnych. Finał festiwalu to pokaz działań, które udało się wypracować w trakcie warsztatów. Zaplanowano także uroczystą ceremonię, podczas której wręczone zostaną statuetki, dyplomy oraz nagrody. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora, Stowarzyszenia Kulturalno - Edukacyjnego MOST.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl