Przepraszam, co Pan tu robi? – komedia dla widzów dorosłych

Przepraszam, co Pan tu robi? – komedia dla widzów dorosłych
Perypetie bohaterów są z pewnością bliskie widzowi. Zobaczymy tutaj zatem samych siebie, sąsiada, czy też wujka
Gdzie?
Dom Technika NOT
Rajska 6, 80-850 Gdańsk
Kiedy?
24 marca 2018 od 18:00
Za ile?
90 zł
Organizator
Agencja Artystyczna DIABEŁ

Był ciepły wieczór jesienny. Słońce zachodziło powolutku i ustępowało miejsca nocy. Wiatr wiał delikatnie, przy czym poruszał gałęziami starej wierzby i cichutko postukiwał w okna dworku stuletniego...Niepodważalnym oraz jedynym świadkiem tych wydarzeń był Księżyc, który dążył ku pełni. Nie uprzedzajmy jednak faktów. Pomieszczenie, w jakim jesteśmy jest urządzone gustownie, wydaje się być czyś w rodzaju oazy spokoju, ale czy na pewno tak jest? Michał siada w wygodnym fotelu, przewraca przy tym gazetę na kolejną stronę i zerka ukradkowym spojrzeniem na Marię, która z kolei ciągnie za rękę Karola i w wielkim pośpiechu zatrzaskuje drzwi.

Natomiast Krystyna, z wielkim spokojem, obserwuje uważnie Jana, który z ogromną wytrwałością oraz uporem szuka zegarka. Może spodziewają się, iż niebawem...? A może czują, iż już za chwilkę...? Pewne jest tylko jedno, że wydarzenie zaczynają tutaj toczyć się niczym lot błyskawicy. Losy bohaterów wydaja się zatem być przesądzone. Ale czy na pewno? 5 osób, 7 osobowości oraz jedna szafa. Co może z tego wszystkiego wyniknąć? Sytuacje, mające miejsce są poddawane we wszelką wątpliwość, zaś czas wydarzeń jest do końca nie określony. Dialogi są absurdalne, riposty natomiast błyskotliwe, erudycja popkulturowa, a także sytuacje, w które nasi bohaterowie potrafią zapędzić się z wielkim entuzjazmem.

Perypetie bohaterów są z pewnością bliskie widzowi. Zobaczymy tutaj zatem samych siebie, sąsiada, czy też wujka. Nie będzie to kolejna adaptacja sztuki angielskiej. Zaskoczy, rozśmieszy, a nawet w pewnych momentach oburzy. Gdy obejrzą Państwo tę komedię, w Waszych głowach sprecyzuje się zdecydowanie więcej pytań, a niżeli gotowych odpowiedzi. A będą to pytania, na które trzeba będzie odpowiedzieć sobie samemu.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Występują w przedstawieniu: Agnieszka Wielgosz zamiennie z Aleksandrą Szwed jako Maria; Anna Korcz zamiennie z Małgorzatą Kosik jako Krystyna; Kazimierz Mazur zamiennie z Łukaszem Konopką w roli Jana; Wojciech Błach zamiennie z Łukaszem Konopką jako Karol; Waldemar Obłoza zamiennie z Pawłem Okońskim w roli Michała.

Na spektakl zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go marca 2018 roku, do gdańskiego Domu Technika NOT, znajdującego się przy ulicy Rajskiej 6. Zaczynamy wydarzenie o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 90 złotych. Organizatorem przedstawienia jest Agencja Artystyczna DIABEŁ.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl