Solidarność jest kobietą 2018. Koncert i wystawa Marty Frej

Solidarność jest kobietą 2018. Koncert i wystawa Marty Frej
Centrum Praw Kobiet, jest instytucją działającą ponad dwadzieścia lat, starającą się o to, by zarówno kobiety, jak i mężczyźni posiadali równy status w życiu rodzinnym i publicznym.
Gdzie?
Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
8 marca 2018 od 19:30
Za ile?
30 zł

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na II-gą już edycję imprezy charytatywnej pod tytułem "Solidarność jest kobietą". Pieniądze, które zostaną pozyskane z biletów wejściowych, w całości przekazane zostaną do Centrum Praw Kobiet- Oddział w Gdańsku. Koncert odbędzie się w Stocznia Klub B90 w Gdańsku. W trakcie imprezy możliwe będzie spotkanie z Martą Frej, która jest znaną panią grafik, będzie możliwość obejrzenia jej prac. Warto także dodać, że projektantką plakatu promującego koncert, jest właśnie Marta Frej.

Centrum Praw Kobiet, jest instytucją działającą ponad dwadzieścia lat, starającą się o to, by zarówno kobiety, jak i mężczyźni posiadali równy status w życiu rodzinnym i publicznym. Głównym przekonaniem centrum Praw Kobiet, którym się kierują jest to, iż prawa kobiet, to niezbywalna, integralna i niepodzielna część praw człowieka, które są fundamentalne. Natomiast przemoc, która wymierzona jest w kobietę, bez względu na to, kto jest sprawcą czy to państwo czy określona grupa społeczna czy jednostka, jest bezwzględnym naruszeniem tych praw.

Centrum Praw Kobiet niestety nie dostaje żadnych dotacji w związku z czym, zmuszone jest, by utrzymać się z tego, co wpłynie z wpłat od ludzi oraz z darowizn. Zespół Centrum Praw Kobiet, to psycholożki, psychoterapeutki, prawnicy obu płci, którzy od ponad 2 lat pracują, nie pobierając za to żadnych pieniędzy-służą poradą i wsparciem tym kobiet, które doświadczyły przemocy. W związku z tym czujemy, że musimy, a przede wszystkim chcemy im pomóc. W roku 2017, odbył się koncert w Stocznia Klub B90 w Gdańsku, dokładnie w dniu Święta Kobiet- 8 marca. Kwota, którą wtedy zebraliśmy, pozwoliła nam przez pół roku utrzymać gdański oddział Centrum Praw Kobiet.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Mamy wielką nadzieję, że i w tym roku za sprawą waszej hojności, będziemy mogli dalej rozszerzać działalność CPK. Dlatego też już teraz, zapraszamy do wspólnego spędzenia wieczoru już 8 marca, to jest czwartek. Bądźcie wtedy z nami, wpadnijcie do klubu. Sprzedaż biletów, prowadzona będzie przez Internet oraz bezpośrednio przed koncertem.

Podczas koncertu wystąpią:
- Moose The Tramp
- Tymon Tymański
- Pochwalone
- El Banda

Ponad to czekać będzie na Was dużo dodatkowych atrakcji! Bilet- 30 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl