Evenfall Winter Tour 2020: Grift & Wolcensmen

Evenfall Winter Tour 2020: Grift & Wolcensmen
Zatem kompozycje Erika Gärdeforsa potrafią przeszywać zimnem oraz ogromem smutku, chociaż w tych dźwiękach można znaleźć klimat przepięknej i dzikiej natury szwedzkiej.
Gdzie?
Drizzly Grizzly
Elektryków 1, 80-863 Gdańsk
Kiedy?
29 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
40 zł

Grift i Wolcensme pojawią się w gdańskim Drizzly Grizzly, przy ulicy Elektryków 1, w granicach Evenfall Winter Tour, rok 2020. Muzyka Grift za zadanie ma wywoływanie nastroju, jaki można obudzić jedynie dzięki sztuce. Eskapizm ten polega na przełamywaniu codzienności, aby na króciutką chwilę stawać się "obcym" zgubionym w niepewnej bezdomności. Zatem kompozycje Erika Gärdeforsa potrafią przeszywać zimnem oraz ogromem smutku, chociaż w tych dźwiękach można znaleźć klimat przepięknej i dzikiej natury szwedzkiej.

Za Wolcensmen stoi sam Dan Capp, który jest artystą znanym, między innymi z: Winterfylleth grającego blackmetal. Jego muzyka w granicach projektu solowego jest nazywana „mitologicznym dark folkiem” - to określenie pasuje jak ulał do magicznych, a także nastrojowych kompozycji, jakie czerpią pełnymi garściami z pogańskiej mistyki kultury Europy północno-zachodniej.

Zatem zapraszamy na koncert już 29-go lutego 2020 roku, do Drizzly Grizzly. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl