Koncert Jubileuszowy "Intymnie" Anita Lipnicka

Koncert Jubileuszowy "Intymnie" Anita Lipnicka
Wszystkie historie mają swój początek. I każdy utwór posiada swoją historię.
Gdzie?
Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
Kiedy?
1 marca 2020 od 19:00

Anita Lipnicka jest wokalistką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Na scenie znajduje się nieprzerwanie od dwudziestu-pięciu lat. Zadebiutowała w formacji Varius Manx, z którą nagrała dwa albumy, stają się szybko jednym z popularniejszych głosów swego pokolenia. Na jej koncie znajduje się łącznie czternaście płyt sprzedanych w więcej niż dwóch milionach egzemplarzy.

Wszystkie historie mają swój początek. I każdy utwór posiada swoją historię. Natomiast z wywiadów nie dowiecie się o Lipnickiej tyle, ile z tekstów, jakie artystka pisze od dwudziestu-pięciu lat. Zdecydowała się więc zwieńczyć obchody jubileuszu twórczej pracy tą wyjątkową trasą koncertową, w trakcie której będzie śpiewać, ale również wiele opowiadać, jakie tajemnice potrafią w sobie kryć jej utwory. Będzie to zatem bardzo kameralne, osobiste spotkanie. Wymaga właśnie dlatego specjalnej oprawy oraz muzycznej narracji. Na scenie w rozszerzonym składzie pojawi się Lipnicka, co wcale nie oznacza, iż będzie głośniej, ale przeciwnie. Użyje ona wszelakich dostępnych jej środków masowego wyrazu, aby w ciszy, czy też skupieniu zabrać swych fanów do niezwykłego ogrodu emocji, w którym to, co jest realne wymiesza się z wyimaginowanym, oraz gdzie brzmienia surowe instrumentów akustycznych znajdą swe miejsce w otulinie subtelniejszych elektronicznych przestrzeni. Czy pragną Państwo posłuchać opowieści artystki? Zatem zobaczmy i usłyszmy się w czasie trasy, pod tytułem: "Intymnie".

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 1-go marca 2020 roku, do gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, znajdującego się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl