Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - koncert

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - koncert
W nawiązaniu do tego wydarzenia Sebastian Riedel oraz zespół Cree postanowili to uczcić serią koncertów, które upamiętnią twórczość wokalisty Riedla i formacji Dżem.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
23 lutego 2020 od 17:00
Za ile?
95 zł

Sebastian Riedel and Cree zapraszają Państwa bardzo serdecznie na koncert, pod tytułem: "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu"! Koncert odbędzie się 23-go lutego 2020 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 95 złotych.

W roku 2019 przypadła dwudziesta piąta rocznica śmierci legendarnego lidera grupy Dżem - Ryszarda Riedla. W nawiązaniu do tego wydarzenia Sebastian Riedel oraz zespół Cree postanowili to uczcić serią koncertów, które upamiętnią twórczość wokalisty Riedla i formacji Dżem. Grupa Cree założona została w roku 1993 w Tychach, dzięki Sebastianowi Riedlowi i Sylwestrowi Kramkowi. Nazwę zespołu pomógł obmyślić sam ojciec Sebastiana - Rysiek, który od zawsze był zafascynowany życiem oraz historią Indian. Wspominał także sam, iż chciałby posiadać formację pod taką nazwą. Zatem syn spełnił marzenie taty - właśnie w taki sposób powstała grupa Cree. Motto zespołu oraz jego myśl przewodnia brzmi: "Aby żyć, trzeba grać, aby grać trzeba żyć", słowa często powtarzane przez Sebastiana Riedla.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl