Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Pożegnanie Słońca w Budnikach

Pożegnanie Słońca w Budnikach
 
To miejsce ma pewną ciekawostkę, dość osobliwą - przez sto trzynaście dni Budniki są pogrążone w cieniu otaczających je gór.
gdzie?ODK Krucze Skały
Wilcza 1, 58-540 Karpacz
kiedy?25 listopada 2017
organizatorGmina Karpacz

Razem Pożegnamy Słońce w Budnikach. Zapraszamy zatem wszystkich chętnych, by odwiedzili miejsce, w którym słońca nie ma w roku przez sto trzynaście dni. Dawna górska osada, czyli Budniki. Już 25-go listopada 2017 roku, w godzinach od 9:00 do 14:00. O godzinie 9:00 będzie miała miejsce zbiórka przy Kruczych Skałach w Karpaczu oraz Przedwiośnie w Kowarach. O godzinie 11:30 odbędzie się spotkanie w niegdysiejszym centrum Budnik.

Budniki są charyzmatyczną oraz przepełnioną tajemnicą miejscowością, która mieści się w Karkonoszach, blisko Karpacza, a także Kowar. To miejsce ma pewną ciekawostkę, dość osobliwą - przez sto trzynaście dni Budniki są pogrążone w cieniu otaczających je gór.

Już 25-go listopada spotkamy się na rozwidleniu Żółtego Szlaku i Tabaczanej Ścieżki. Pożegnamy wówczas słońce na dalej niż trzy miesiące. Rozpoczęcie spotkania jest zaplanowane o godzinę 11:30. Bardzo prosimy, aby zabrali Państwo ze sobą kiełbaski na ognisko, które rozpalimy na miejscu. W Budnikach spotkamy się z legendarnym Wołogórem, zaś na wszystkich czekają wyjątkowe niespodzianki.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Uwaga! To spotkanie nie jest zaplanowane w sposób imprezy zorganizowanej, tak więc jej uczestnicy wyruszają na wędrówkę na własną odpowiedzialność.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl